reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę..
Tabelkę uzupełnię w poniedziałek.
Od wczoraj mnie rozłożyło, wieczorem, gorączka, ból głowy.. Wstać rano z łóżka nie mogłam. Po południu już lepiej.. Ale śmigam na apapie, bo nie wiem co jak..
Ostatnim razem to był dobry objaw taka choroba, zobaczymy jak teraz będzie..
Spie jak głupia..
 
Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę..
Tabelkę uzupełnię w poniedziałek.
Od wczoraj mnie rozłożyło, wieczorem, gorączka, ból głowy.. Wstać rano z łóżka nie mogłam. Po południu już lepiej.. Ale śmigam na apapie, bo nie wiem co jak..
Ostatnim razem to był dobry objaw taka choroba, zobaczymy jak teraz będzie..
Spie jak głupia..

Zdrowiej zdrowiej! Niech te dni uciekają i się sytuacja wyjaśni co u Lisy [emoji1766][emoji780][emoji780][emoji780]
 
Słyszałam, że u niektórych już jutro przybędzie Mikołaj z prezentem [emoji1766][emoji1766][emoji1766] reszta musi poczekać kilka dni, bo niestety chłop ma dużo pracy [emoji3590]
Mam nadzieję, że jutro dziewczyny zrobią wysyp kreseczek na poprawę humoru 😁 oby było tutaj jak najbardziej czerwono wyłącznie z jednego powodu 😉
@Mecenasowa27 smuteczek, ja dostałam okresu w tym cyklu po 9dpo chociaż nie jestem tego pewna, bądź co bądź testujemy razem w sylwestra 😁
Dzisiaj uświadomiłam sobie będąc w Rossmanie, że wcale nie myślałam ani o dziecku ani o testach owu więc jest w końcu totalnie upragniony luz ☺️
 
image-2020-12-05-21:24:58-094.jpg

Dziś spokojny wieczór z herbatką, termoforem i vlogmasami Marzenki be a mom (jak ktoś nie zna polecam na YouTube jej filmiki, ma bliźniaków z invitro po długich staraniach)
Wygrzewam się jak tylko mogę [emoji2956][emoji2956][emoji2956]
Dzisiaj włączyłam również ekstrakt z ananasa [emoji846]
 
reklama
A czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego ginekologa z Wrocławia? Słyszałam że niby dr Fuchs jest dobry, a jakieś inne propozycje?
 
Do góry