reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Ja tu teraz weszłam i nie widzę ani jednej fotki testowania! Co to się dzieje[emoji1] Testujące jeszcze śpią?[emoji2960][emoji16] Ja bym od 6 latała już na nogach[emoji28][emoji1787][emoji4]
 
U mnie jak narazie 2 krechy na teście owulacyjnym - Dzisiaj 11 dc. Ta testowa jest dużo ciemniejsza. Wczoraj testowa i kontrolna były takie same. Aczkolwiek się zastanowiłam, czy owulacji nie było wczoraj: kłucie w jajniku w ciągu dnia, dużo śluzu trochę podbarwionego na różowo, spadek temperatury z 36, 41 do 36,21.Dzisiaj już jest 36,28 więc delikatny wzrost, ciekawe jaka będzie jutro? Sama już nie wiem, czy to wczoraj była, czy dopiero będzie w ciągu 24h ta owulacja. Przytulanki późnym wieczorem były więc mam nadzieję, że Mikołaj mi coś jednak przyniesie na święta. W styczniu minie równo rok jak zaczelismy się starać. Prawda było kilka cyklów odpuszczonych.
To mamy podobnie, wczoraj też mnie bolał brzuch, 13dc, myślę że to była owulacja, nie miałam wyraźnych 2 kresek, ale chyba przegapiłam pik, na szczęście były przytulanki, miejmy nadzieję że późniejsze testy będą [emoji3498]
 
U mnie jak narazie 2 krechy na teście owulacyjnym - Dzisiaj 11 dc. Ta testowa jest dużo ciemniejsza. Wczoraj testowa i kontrolna były takie same. Aczkolwiek się zastanowiłam, czy owulacji nie było wczoraj: kłucie w jajniku w ciągu dnia, dużo śluzu trochę podbarwionego na różowo, spadek temperatury z 36, 41 do 36,21.Dzisiaj już jest 36,28 więc delikatny wzrost, ciekawe jaka będzie jutro? Sama już nie wiem, czy to wczoraj była, czy dopiero będzie w ciągu 24h ta owulacja. Przytulanki późnym wieczorem były więc mam nadzieję, że Mikołaj mi coś jednak przyniesie na święta. W styczniu minie równo rok jak zaczelismy się starać. Prawda było kilka cyklów odpuszczonych.
1 do 3 dni (najczęściej od razu następnego) po owu temp. idzie min. 0.2°C do góry, a w trakcie płodnych utrzymuje się po prostu na niższych... Nie zdarzyło mi się, żeby bezpośrednio w dniu owu jakoś mocno spadło, więc mogła być wczoraj, może być dzisiaj, a nawet dopiero jutro [emoji846]
 
reklama
Do góry