reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Kochana ja wiem, że jest wcześnie ale moje pytanie nie dotyczyło tego czy widzicie cień-cienia na teście a tego, czy komuś przytrafił się taki felerny test. Pierwszy dla mnie jest pozytywny. Nie muszę zerkać pod światło, kreskę widzę gołym okiem w każdym oświetleniu, pojawiła się o czasie, nie jest szara tylko fioletowa więc ten test dał mi sporą nadzieję.. Wątpliwości moje budzi dzisiejszy test..

Najwidoczniej trafil sie felerny test i tyle. Poczekaj ze dwa dni o zrob jeszcze raz.
 
reklama
Biel vizira :p
20201208_095841.jpg
 
Tak, wpisałam się wtedy z "opóźnieniem", zeby nie szaleć... Okres według aplikacji powinnam mieć jutro, dzień cyklu 27. Więc pozostaje mi czekać na okres.
Ech też jutro powinnam dostać 🐵 i pewnie dostanę bo temperatura spadła...
Pamietam moje białe testy w mojej pierwszej ciąży (biochemicznej) - zrobiłam ich chyba z 4 po terminie 🐵 i żaden nie pokazał ciąży 🥴 więc wiem, że testowanie przed 🐵 to loteria 😊
 
Ech też jutro powinnam dostać 🐵 i pewnie dostanę bo temperatura spadła...
Pamietam moje białe testy w mojej pierwszej ciąży (biochemicznej) - zrobiłam ich chyba z 4 po terminie 🐵 i żaden nie pokazał ciąży 🥴 więc wiem, że testowanie przed 🐵 to loteria 😊
Eh.. to tak jak ja w sumie byłam dobrze nastawiona na grudzień, to przez parę ostatnich dni już czułam, ze się nie udało.
W przyszłym miesiącu nie robię żadnych testów owulacyjnych ani tego typu rzeczy. Zajmę się remontem, który teraz mamy i po prostu będę się bzykać :p Moze to poskutkuje? :D
 
reklama
Do góry