reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Znowu podłapałam doła... Teraz już w ogóle nie cieszą mnie święta... Ryczę jak bóbr... Muszę się wziąć w garść bo zaraz idę do pracy...
Trzymaj sie cieplutko! [emoji8] tez mi bylo cholernie smutno w dniu testowania, ale trzeba sie podniesc I czekac dalej [emoji8] zazdro, ze tak szybko owu, u mnie przewidywana na 8-9 stycznia...
Btw wczoraj przyszla [emoji205], ale jeszcze sie dobrze nie rozgoscila, czekam na przyplyw Morza Czerwonego [emoji19]
 
I do mnie przyszła niestety 🙊... Miałam przeczucie, że będzie tym razem inaczej, ale nie podłamuje się, trzeba próbować do skutku, musi się udać w końcu. Ja jestem dobrej myśli 😊
Wszystkim gratuluję, a tym co jeszcze sa przed testowaniem oby były dwie kreski, trzymam mocno kciuki! ☺️☺️
 
Mnie dzis zaczelo kluc podbrzusze, takze watpie, ze bedzie cos z cyklu. Piersi dalej pieka, ale wole przygotować sie na stracony cykl. 😊 kolejne starania na sam koniec grudnia. A jak u reszty?
 
@Lisa_ jak się czujesz? :)
U mnie 40 dc i chyba w końcu miałam owulacje 😃 od wczoraj bolą mnie sutki a temp dziś skoczyła na 36,96 😁 Szkoda tylko, że przez infekcję nie byłam w stanie wyłapać śluzu ani uprawiać seksu 😂 cóż, ten cykl dużo mnie nauczył i styczeń będzie mój 😁😁😁
 
@Lisa_ jak się czujesz? :)
U mnie 40 dc i chyba w końcu miałam owulacje 😃 od wczoraj bolą mnie sutki a temp dziś skoczyła na 36,96 😁 Szkoda tylko, że przez infekcję nie byłam w stanie wyłapać śluzu ani uprawiać seksu 😂 cóż, ten cykl dużo mnie nauczył i styczeń będzie mój 😁😁😁
Dobrze.. Czasem coś zakluje, coś za boli ale jest dobrze..
 
Cześć dziewczyny czytam ten wątek od czasu do czasu. Sama mam nadzieję że u mnie na te święta będą wymarzone dwie kreseczki. Na razie 27 dzień cyklu i jestem trochę nerwowa i nastrój jest do kitu. To moje trzecie święta gdzie liczę na dwie kreseczki. A u was które?
 
reklama
Do góry