reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

To i ja wam dziewczyny powiem co i jak, chociaż staraliśmy się krótko. Lekarz kazał też mężowi przyjmować Pregna Start, ponoć dobrze wpływa na produkcję i dojrzewanie plemników. Przytulanki 5 dni przed planowaną owu, dzień przerwy i później codziennie od 3dni przed owu do 1dnia po,juz nie miałam więcej siły :p I tak jak koleżanka wyżej opisywała "śmieszny sposób" zakorkowania ujścia, ja robiłam trochę podobnie, jak się udawało na wieczór to tyłek do góry i robiłam jakby podpaskę tylko z papieru/chusteczki żeby utrzymać wszystko w środku i już nie wstawałam tego wieczora, spałam tak całą noc, udało się tak zrobić 2 razy. I chyba tyle, nic nadzwyczajnego nie robiliśmy, tylko ja miałam cykle praktycznie jak w zegarku. Pozdrawiam was staraczki i życzę szczęścia w nowym roku! 🥰
 
reklama
Hej laski jestem w tabelce do testowania więc stwierdziłam, że napiszę :)
U mnie dziś 1dc , więc może nowy rok będzie lepszy.

I przy okazji wszystkiego dobrego na nowy rok dla wszystkich !! [emoji3526]
 
Mogłabyś powiedzieć jaka bierzesz dawkę d3? Tez zbadałam poziom i wyszło nisko :/, 27 :o. Nie wiem ile zażywać dziennie tej D3. Nie chce tez przedawkować. Kojarzę ze w ciąży gin mi kazała spożywać chyba 10tys j.m. przez miesiąc i wtedy spr poziom jak wzrosło. Mam jeszcze to d3 w kroplach, wiec chce wykorzystać. Tez zaczęłam brać wiesiołka pierwszy raz od tego cyklu. Liczę ze pomoże. A zauważyłaś zmianę w śluzie? Piękne te Twoje kreseczki 😍.
Z wiesiołkiem ja większej różnicy nie widziałam w śluzie. Ale po 3 miesiącach chyba coś ruszyło. To jest w miarę tania kuracja więc myślę że warto. Jeśli idzie o dawkowanie D3 u mnie jest trochę niefortunnie, bo ginekolog zalecil te badania 2 tyg temu, we wtorek wyniki pokazały, że nam duży niedobór 18.5 a o ciazy dowiedziałam się wczoraj. Na ostatniej wizycie ginekolog nie podał mi jaką dawkę powinnam zażywać. Farmaceuta zalecił mi brać dawkę 5000 na dzień. Z lekarzem omówię to dopiero w przyszłym tygodniu. I sama też się zastanawiam co z tym robić. Jak tylko dowiem się od lekarza to dam znać.
 
U mnie drugi cykl z wiesiolekiem był i też bez szalu. Może po 3 cyklu stosowania będzie lepiej zobaczymy chociaż mam nadzieję mimo wszystko że nie trzeba będzie
Z wiesiołkiem ja większej różnicy nie widziałam w śluzie. Ale po 3 miesiącach chyba coś ruszyło. To jest w miarę tania kuracja więc myślę że warto. Jeśli idzie o dawkowanie D3 u mnie jest trochę niefortunnie, bo ginekolog zalecil te badania 2 tyg temu, we wtorek wyniki pokazały, że nam duży niedobór 18.5 a o ciazy dowiedziałam się wczoraj. Na ostatniej wizycie ginekolog nie podał mi jaką dawkę powinnam zażywać. Farmaceuta zalecił mi brać dawkę 5000 na dzień. Z lekarzem omówię to dopiero w przyszłym tygodniu. I sama też się zastanawiam co z tym robić. Jak tylko dowiem się od lekarza to dam znać.
 
Ja cały czas biorę tabletki i bez szału...
Właśnie czekam na okres.jrdna aplikacja wyznaczyła na 31.12 a druga na 1 stycznia. Od 17 grudnia jesteśmy u teściów i wkurza mnie myśl że jutro w nocy wracamy do domu (630km) i znając moje szczęście pewnie dostanę akurat okres...a wiadomo pierwszy dzień okresu to masakra [emoji3062]
U mnie drugi cykl z wiesiolkiem, ale przestawilam sie z oleju na tabletki i poki co duzo wiecej sluzu, dni plodne jeszcze przede mna
 
reklama
Dziewczyny jeszcze pytanie do tych z Was które używają flo....
Ale od początku. Wczoraj sprawdzałam flo, premom i mój kalendarzyk. Flo pokazała mi okres na 1 stycznia a pozostałe dwie aplikację na 31grudbia. Wprowadziłam we wszystkie 3 aplikację stosunek w dniu 31.12 i 1.01 i dzisiaj Z ciekawości spojrzałam w aplikację i np flo pokazuje mi 1 dzień okresu na 3 stycznia? Skąd ta zmiana ? Kurczę okres mi się spóźnia teoretycznie patrząc na apki bo tak na prawdę nie wiem kiedy i czy w ogóle była ouw w tym cyklu więc mężem wczoraj wieczorem i dziś popołudniu się kochałam a po zaktualizowaniu danych flo zmieniło mi przewidywana datę okresu z1 na 3 stycznia [emoji2957][emoji33]
 
Do góry