reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Udało się, obecnie 6 tydzień [emoji846] myślę, że jest duża szansa, trzymam kciuki, aby i Tobie się udało [emoji846] po owu dopiero chyba 2 dni po najszybciej [emoji16] kiedy testujesz?
I jak udało się? Czy po owu też się przytulaliście? U nas sexy 10 h przed owu, a właściwie przed pierwszym pozytywnym testem owulacyjnym, potem już nie było okazji i zastanawiam się jakie my szanse [emoji848]
 
reklama
Hej dziewczyny😊 udzielalam sie krotko tutaj niestett w grudniu nie powiodlo sie. Aczkolwiek miesiaczka miala byc 26.12, tego dnia mialam krotkie rozowe plamienia pozniej spokoj a 29 pojawilo sie juz krwawienie i trwalo 3 dni. Nie wiem czy liczyc poczatek cyklu od tych plamien czy juz od krwawienia😊 termin kolejnej miesiaczki to 23.01 -26.01, odkad skończył mi sie okres pobolewa mnie podbrzusze. Dodam ze wspolzylam przez 5 dni przed @ i teraz w 8 i 9 dniu cyklu. Maz wyjechal do pracy i wraca za miesiac, trzeba miec nadzieje😊 Pozdrawiam😊
 
Hej dziewczyny😊 udzielalam sie krotko tutaj niestett w grudniu nie powiodlo sie. Aczkolwiek miesiaczka miala byc 26.12, tego dnia mialam krotkie rozowe plamienia pozniej spokoj a 29 pojawilo sie juz krwawienie i trwalo 3 dni. Nie wiem czy liczyc poczatek cyklu od tych plamien czy juz od krwawienia😊 termin kolejnej miesiaczki to 23.01 -26.01, odkad skończył mi sie okres pobolewa mnie podbrzusze. Dodam ze wspolzylam przez 5 dni przed @ i teraz w 8 i 9 dniu cyklu. Maz wyjechal do pracy i wraca za miesiac, trzeba miec nadzieje😊 Pozdrawiam😊
Liczę dopiero krwawienie. Plamienie to nie okres - może być na tle hormonalnym czy np z powodu stanu zapalnego. Czyli 29 to Twój 1dc.
Trzymam kciuki, że się uda mimo tego, że mąż wyjechał. Może owulacja będzie szybciej i plemniki przeżyją. :)
 
Ja sie przenioslam na styczniowe I inne z 2021 w nazwie, zapraszam :)
Kochana, trochę kresek się posypało ;) dziewczyny chyba się przeniosły na styczniowe kreski. Twój 7 cykl będzie udany
:*
Dzięki dziewczyny, ja obecnie zagladam do staraczek 2020 w dalszym ciągu plus trochę 2021 ale bardzo mało pisze bo jest mnie tu zdecydowanie mniej niż w poprzednich cyklach ... trochę próbuje się odciąć od tego myślenia o staraniach a z drugiej strony jakoś czasu mniej nawet ostatnio.
U mnie okres poprzedzający udaną próbę wyglądał identycznie, co było dla mnie bardzo dziwne i myślałam że teraz to wszystko mi się rozjedzie, bo tak na prawdę krwawienie było 1 dzień, a 2 dni plamienia. Widać się nie rozjechało i może i Tobie tym razem się uda [emoji846][emoji1696]
Myślę że u mnie to był poprostu tako skapy okres.. jeśli chodzi o odcień to był taki jak zawsze tylko zdecydowanie słabsza ta @... dziś powinien być ostatni dzień okresu i tylko rano miałam nieduża brązowa plame na wkladce a później już czysto... także wg mnie to poprostu tako inny okres. Mam tylko nadzieję że obecny cykl będzie owulacyjny, normalny.
Jeszcze dziś się dowiedziałam że endo do której byłam zapisana w grudniu odwołali mi wizytę wtedy i dalej nie przyjmuje bo odchorowuje covida. Także dalej się martwię że nam się nie udaje przez ta tarczyce
 
reklama
Do góry