reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Rozumiem w takim razie dziękuję za odpowiedź [emoji8] pozostaje mi cierpliwie czekaj jak potoczą się sprawy [emoji4]

A jak Ci owu wyszła w ubiegłym cyklu? [emoji39] jeszcze powiem Ci jedna moja osobista obserwacje. Jak mi wychodziły wcześniej testy pozytywne to owu miałam do 12h. A w tym cyklu wszystko wskazuje na to, ze była 2 dni po pozytywnym teście (skok temperatury). Dodatkowo w poprzednich cyklach LH narastało ze 2 dni wcześniej, a teraz z dnia na dziej był skok. Jak widać, różnie to bywa, jesteśmy żywymi organizmami [emoji39]
 
reklama
Normalnie w 19 dc tak jak być powinna i okres również dostałam po 14 dniach , ale testy wychodziły ciemniejsze, A teraz nic [emoji848]
A jak Ci owu wyszła w ubiegłym cyklu? [emoji39] jeszcze powiem Ci jedna moja osobista obserwacje. Jak mi wychodziły wcześniej testy pozytywne to owu miałam do 12h. A w tym cyklu wszystko wskazuje na to, ze była 2 dni po pozytywnym teście (skok temperatury). Dodatkowo w poprzednich cyklach LH narastało ze 2 dni wcześniej, a teraz z dnia na dziej był skok. Jak widać, różnie to bywa, jesteśmy żywymi organizmami [emoji39]
 
Hej dziewczyny,
Tak przeglądam Flo i porównuje wcześniejsze miesiące też przy cyklach 33dniowych. W tym miesiącu dni na niebiesko mam w tym kalendarzu 7, a miesiąc i dwa do tyłu było ich 10. Czemu tak jest? O co w tym chodzi [emoji2368][emoji2368]
Rozpoczęły się płodne... ale nie wróżę temu cyklowi nic[emoji852][emoji25] Nadal nic się nie działo...[emoji22] Jest mi tak smutno ...
W środe mamy próbować. Do 28.11 mam na niebiesko, ale co z tego skoro nawet przed 21/22.11 nic nie było.
Co u Was?
 
Normalnie w 19 dc tak jak być powinna i okres również dostałam po 14 dniach , ale testy wychodziły ciemniejsze, A teraz nic [emoji848]

To może będziesz miała tak jak ja teraz, ze z dnia na dzień wskoczyło na wysokie [emoji3526] jednego dnia miałam jeszcze nie więcej niz 0,25 (wieczorem, a popołudniu 0,08) a następnego już 1,3 [emoji3526] a wcześniej tez mi narastało stopniowo [emoji39] także na spokojnie [emoji3526] siusiaj dalej [emoji110]
 
Hej dziewczyny,
Tak przeglądam Flo i porównuje wcześniejsze miesiące też przy cyklach 33dniowych. W tym miesiącu dni na niebiesko mam w tym kalendarzu 7, a miesiąc i dwa do tyłu było ich 10. Czemu tak jest? O co w tym chodzi [emoji2368][emoji2368]
Rozpoczęły się płodne... ale nie wróżę temu cyklowi nic[emoji852][emoji25] Nadal nic się nie działo...[emoji22] Jest mi tak smutno ...
W środe mamy próbować. Do 28.11 mam na niebiesko, ale co z tego skoro nawet przed 21/22.11 nic nie było.
Co u Was?

Jeśli długości cyklu się różnią to flo oznaczy więcej lub mniej dni potencjalnie płodnych, bo nie jest w stanie wywróżyć jak długi będzie ten cykl [emoji6] wiec bierze to statystycznie.
 
Poprzedni był 33dni, a dwa mce wcześniej 32 dniowy cykl miałam
Jeśli długości cyklu się różnią to flo oznaczy więcej lub mniej dni potencjalnie płodnych, bo nie jest w stanie wywróżyć jak długi będzie ten cykl [emoji6] wiec bierze to statystycznie.
 
Poprzedni był 33dni, a dwa mce wcześniej 32 dniowy cykl miałam

No to może dlatego zawęża ilość dni prawdopodobnie płodnych, bo cykle są prawie równe. To tylko statystyki. To nie tak, ze jak masz 10 dni to możesz zajść w ciaze w ciągu tych 10 dni. Po prostu ona przewiduje, ze gdzieś w tym okresie będą Twoje dni płodne i owu. Im bardziej regularne miesiączki, tym okres dni prawdopodobnie płodnych będzie krótszy (i prawdopodobnie trafniejszy).
 
Poprzedni był 33dni, a dwa mce wcześniej 32 dniowy cykl miałam
Dokładnie tak jak coca pisze. Im więcej danych wprowadzasz do flo i im dłużej, tym apka jest dokładniejsza. Niestety ale nie ma na tym świecie kobiety, która bylaby płodna 10 dni 🤷‍♀️ poza tym aplikacje pokazują orientacyjną datę owu czy też okresu, a nie pewnik 🤷‍♀️
 
reklama
Zaczęliśmy jakoś od początku wakacji. Na sam początek czerwca. Tak naprawdę już niedziela jest wiec wypada 16dc. Cykle regularne zazwyczaj 28dni (czasami 28-30).
@ powinnam dostać 4-6.12 z naciskiem na 5.12 :) a jak u Ciebie wyglada sytuacja? :)
Wybaczcie, ze nie przeczytam całego wątku ale i tak nie ogarnęłabym wszystkich informacji. 🤷🏼‍♀️
staram się od początku roku, chociaż od czerwca jakoś z większym naciskiem, we wrześniu ciąża biochemiczna od tego czasu cisza.
Czyli celujesz w prezent od Mikołaja 🙂
 
Do góry