reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Oj kupa czasu . Dopiero 5 grudnia ale już jakieś znaki mam. Tak tak powiecie że za szybko ale coś już segeruje mną. Tak było i w poprzedniej ciąży. Wiedziałam że to juz. Między innymi dawały znaki piersi czyli brak bólu jak było zawsze po owulacji. Chociaż wiem że każdy cykl jest inny..
Oby się spełniło, trzymam kciuki 🤞ja jestem w totalnej kropce.. mam tak nieregularne, że nie wiem czy robić test.. Nie chce się znowu rozczarować 😖
 
A ja się nie nakręcam w żadną stronę, bo to nic nie daje 🤷‍♀️ czekam do terminu @ zawsze 🙃 nie testuje przed 🙃 a już na pewno nie myślę "na bank się udało" albo nie szukam w każdym calu objawu ciążowego bo bym zwariowała, i pewnie już gdzieś w jakimś psychiatryku była 🤷‍♀️😅
 
Oj żebyś wiedziała. Człowiek zbyt bardzo się nakręca bądź już pewien że nic nie ma. Który dzień cyklu masz ?

Dziś mam 27 dc, ale tak jak mówię mam nieregularne.. wrzesień 24, październik 28.. no i biorę duphaston przez 10 dni, ostatni miałam w piątek. Narazie nic nie ma, zobaczymy 😊
 
A ja się nie nakręcam w żadną stronę, bo to nic nie daje 🤷‍♀️ czekam do terminu @ zawsze 🙃 nie testuje przed 🙃 a już na pewno nie myślę "na bank się udało" albo nie szukam w każdym calu objawu ciążowego bo bym zwariowała, i pewnie już gdzieś w jakimś psychiatryku była 🤷‍♀️😅
Haha, To prawda.. ja też już miałam urojenia i bum.. tylko trochę przykro, zwłaszcza że to już kupa czasu i ani jednego brzdąca na koncie 😐🙁
 
A ja się nie nakręcam w żadną stronę, bo to nic nie daje 🤷‍♀️ czekam do terminu @ zawsze 🙃 nie testuje przed 🙃 a już na pewno nie myślę "na bank się udało" albo nie szukam w każdym calu objawu ciążowego bo bym zwariowała, i pewnie już gdzieś w jakimś psychiatryku była 🤷‍♀️😅
Ja tak samo nie będę się nakręcać. Jeżeli będzie miała być ciąża to będzie.. A wierzę że w tym cyklu i pięknym grudniowym miesiącu będziemy ciężarówki.. I spotkamy się na sierpniowym wątku..
 
reklama
Do góry