reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Lisa_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
1 580
Otwieram ☃GRUDNIOWY ⛄wątek dla staraczek o piękne ⏸ kreski 💕
🎄Grudzień będzie nasz. Piękny świąteczny prezent.

Dziewczyny, które choćą znaleźć się w tabelce proszę napiszcie w komentarzu date testowania.

🎄Tabelka testujących: 🎄
1.12 CzarnaMamba21 ❌| AgaStaMom ⏸️
2.12 jjm86
🐵
3.12
4.12
5.12
Aleksaaaandra ⏸️
6.12 MIKOŁAJKI AniaL92🐵 | Kinga_26 🐵
7.12 ania_g21 ⏸️| krasulka5 ❓
8.12 Gondzi_a🐵| JakDeszcz🐵 | Kinga_89🐵
9.12 Mecenasowa27🐵 | Marijalt🐵 | HeraUnique🐵
10.12 Versace Bright🐵| jotte
11.12 Emma28🐵|
bishcopcik🐵| blanny 🐵 |Lily2389 🐵
12.12 Czarnakawka91❓ | HejHajHelol🐵| Ewuuu🐵 | Martii89🐵 | Lisa_⏸️
13.12 Anjaaa93
14.12
Karolina_123🐵
15.12
rybciax3 ⏸️| Mona.lisa | Julliette⏸️
16.12 Lenka0103🐵| Anasta07 ⏸️ | Bunia49🐵 | Mila90🐵 | Anio0lek |
17.12
Gryfin🐵 | Aileen28 | monnkej |Gwiazdka94 | Rosiee
18.12
Karola94 | sensibile⏸️| Karolina 1234
19.12
20.12 O_92
21.12
Ania936🐵 |Wercia29
22.12
23.12
24.12 WIGILIA Katia90 | Katia90 | MamaR
25.12 PIERWSZY DZIEŃ Świąt MartiWa
26.12 DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT
27.12 Rybka_33
28.12
29.12 jjm86 | Zoella
30.12 Kinga_26 | Upadła

31.12 SYLWESTER angeel | JakDeszcz❌| Mecenasowa27

Legenda:
🐵
Małpa
Pozytywny test
❌ cykl odpuszczony
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny
Dolacze do Was na grudniowe II kreseczki. 😊
Kilka slow o mnie, to nasz 5 cs aktualnir jestem w 2dc, od kilku miesięcy mialam cykle regularne jak w zegarku 27 dniowe ale w tym miesiacu cos sie podzialo i mialam 29 dniowy :( wczoraj przez 1,5 h nie moglam wytrzymać takich dostalam boli :( ale dzis juz jest ok. Przez dwa miesiace stosowalam testy owu ale tylko przez 7 dni i nie wyktylam peaku, w tym miesiacu bede stestowac zaraz po okresie przez caly cykl byc moze u mnie owulacja jest przesunieta. Czy faza luteinalna zawsze trwa 14 dni? W przyszlym tygodniu ide zbadac proga i tsh oraz mam juz umowiona wizyte usg na sprawdzenie pecherzykow.
Trzymam kciuki za nasze grudniowe II kreseczki 😘🥰🥰
 
Ja tak samo mam w tym cyklu chęć testów owulacyjnych zaraz po zakonczonej @. W ciągu dnia jak będzie czysto znaczy to, że wieczorem zrobie t. Owulacyjny
Czesc dziewczyny
Dolacze do Was na grudniowe II kreseczki. [emoji4]
Kilka slow o mnie, to nasz 5 cs aktualnir jestem w 2dc, od kilku miesięcy mialam cykle regularne jak w zegarku 27 dniowe ale w tym miesiacu cos sie podzialo i mialam 29 dniowy :( wczoraj przez 1,5 h nie moglam wytrzymać takich dostalam boli :( ale dzis juz jest ok. Przez dwa miesiace stosowalam testy owu ale tylko przez 7 dni i nie wyktylam peaku, w tym miesiacu bede stestowac zaraz po okresie przez caly cykl byc moze u mnie owulacja jest przesunieta. Czy faza luteinalna zawsze trwa 14 dni? W przyszlym tygodniu ide zbadac proga i tsh oraz mam juz umowiona wizyte usg na sprawdzenie pecherzykow.
Trzymam kciuki za nasze grudniowe II kreseczki [emoji8][emoji3059][emoji3059]
 
reklama
Czesc dziewczyny
Dolacze do Was na grudniowe II kreseczki. 😊
Kilka slow o mnie, to nasz 5 cs aktualnir jestem w 2dc, od kilku miesięcy mialam cykle regularne jak w zegarku 27 dniowe ale w tym miesiacu cos sie podzialo i mialam 29 dniowy :( wczoraj przez 1,5 h nie moglam wytrzymać takich dostalam boli :( ale dzis juz jest ok. Przez dwa miesiace stosowalam testy owu ale tylko przez 7 dni i nie wyktylam peaku, w tym miesiacu bede stestowac zaraz po okresie przez caly cykl byc moze u mnie owulacja jest przesunieta. Czy faza luteinalna zawsze trwa 14 dni? W przyszlym tygodniu ide zbadac proga i tsh oraz mam juz umowiona wizyte usg na sprawdzenie pecherzykow.
Trzymam kciuki za nasze grudniowe II kreseczki 😘🥰🥰
2 faza zależna jest od każdej kobiety. Jeśli masz 14 dniową to powinna taka być co cykl, I w zależności od wystąpienia owu, po tylu dniach powinnaś dostawać okres 🙃 ja dzisiaj 1 dc I cykle 26 dniowe zazwyczaj 😉
 
Do góry