reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
na mojego jak mówię mu że owulacja to mam wrażenie że efekt jest odwrotny od zamierzonego. On się wtedy spina czuje presje, nie powiedział mi tego wprost ale ja to wyczuwam dlatego staram się być delikatniejsza w komunikatach 😛 a wgl ten żel jak oceniasz pomógł cokolwiek czy to bubel ?
Ja chyba miałam 5 tubek tego czyli 4 zuzylam bo jeden na straty no i niestety nie pykło. Jak dla mnie denerwujące było to że aplikacja 15 minut przed stosunkiem a my lubimy na spontana. Myślę że nie zaszkodzi a może pomóc. Tylko że ja nie miałam problemu ze sluzem tylko z owulacją która była dopiero po letrozolu (lametta) (clo na mnie nie działało) no i droznosc też myślę że pomogła. A i byłam na basenach borowinowych we wrześniu kilka dni a w listopadzie już w ciąży byłam (droznosc też we wrześniu była robiona) 🤪
 
Brązowe plamienie już po krwawieniu miesiączkowym zaliczacie do dni okresu? Czy tego nie brać pod uwagę? Tak się zastanawiam jak oznaczyć w Flo [emoji848][emoji848] Ustawiło mi okres w dniach: 10-14 grudzień?
Wczoraj na koniec dnia już były plamienia nie krwiste lecz takie brązowe [emoji848] Dziś też mam takie brązowe wyłącznie.
Owulacja wg Flo na 26.12 ( czyli na 17dc).
Swoją drogą ciekawa jestem czy pokryje się z testami owu . Będę je robić od 21grudnia.
 
Kochane możecie mnie wypisać z testowania z 31.12. Mój mąż w pracy akurat kiedy będą dni płodne 🤷🏼‍♀️. A że nie pracuje na miejscu to ten cykl jest stracony. Trzymam za was mocno kciuki 🥰
 
Jeju szkoda![emoji852] Po powrocie męża z pracy w dniach płodnych które nastąpią macie po prostu do nadrobienia podwójną pracę relaksacyjną łóżkową ![emoji1][emoji16][emoji16]
Kochane możecie mnie wypisać z testowania z 31.12. Mój mąż w pracy akurat kiedy będą dni płodne [emoji2372]. A że nie pracuje na miejscu to ten cykl jest stracony. Trzymam za was mocno kciuki [emoji3059]
 
hey dziewczyny
Owulacje mialam jakos tak 7 dni temu a dwa dni temu mialam chyba plamienie implantacyjne (kilka kropli krwi na bieliznie) Jak myslicie kiedy moge zrobic test czy jutro bedzie za wczesnie ?
 
My używamy FertilSafe Plus, narazie pierwszy cykl z tym żelem zamiast zwykłego Durexa. Czy się udało, przekonamy się niebawem 🥰
To u mnie tez pierwszy cykl z tym żelem 🙈 i tez jestem ciekawa efektów 😀 okaże się w swieta.
A co do presji Aileen28 to u mnie właśnie tak działa jak mówisz .. ze ja powiem owulacja (bo od kilku dni nie było nic😡) to już wtedy w ogóle maz mi mówi ze napieram na niego i on w ogóle nie ma ochoty.. dlatego staram się być delikatniejsza. A przychodzi kolejny cykl to głupio pyta, kiedy te dni płodne 🤦‍♀️ I weź zrozum faceta.
 
Brązowe plamienie już po krwawieniu miesiączkowym zaliczacie do dni okresu? Czy tego nie brać pod uwagę? Tak się zastanawiam jak oznaczyć w Flo [emoji848][emoji848] Ustawiło mi okres w dniach: 10-14 grudzień?
Wczoraj na koniec dnia już były plamienia nie krwiste lecz takie brązowe [emoji848] Dziś też mam takie brązowe wyłącznie.
Owulacja wg Flo na 26.12 ( czyli na 17dc).
Swoją drogą ciekawa jestem czy pokryje się z testami owu . Będę je robić od 21grudnia.

Ja brązowych plamien nie zaliczam do @
 
reklama
Do góry