reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Dziewczyny moja beta jest dodatnia ❤️
155AC7AC-7220-4F88-A604-64F6E727627A.png
 
reklama
Dziewczyny gratulacje! :) A ja mam pytanie, zwykle moje cykle wyglądały tak, że ok. 3-5 dni przed okresem miałam plamienia. Na badaniach krwi i wyszło, że jest lekko podwyższona prolaktyna. Przez 4 tygodnie brałam Dostinex. Termin okresu jest za 2 dni, a plamień nie widać (powinny już być conajmniej od wczoraj). Czy jest możliwe że to działanie Dostinexu wyregulowało sprawę plamień? jutro mam w planach iść na badania krwi i zastanawiam się czy nie poprosić przy okazji o betę. Ale poza brakiem plamień czuję się normalnie nawet nie czuję, że okres się zbliża. Tą betę powinno się robić w dniu spodziewanej miesiączki czy np. dzień przed też można?
 
reklama
Do góry