reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Moje postanowienie - ostatni rok starań. Nie jest mi nawet przykro, mam za co być wdzięczna i czym się cieszyć ❤️ muszę doceniać, to co mam i nie zatracać się zbyt długo w walce o dziecko, bo to mnie trochę wyniszcza - zabiera radość z życia.

@Mademoiselle_Nika dziękuję za prowadzenie wątku grudniowego ❤️

Mam nadzieję, że Nowy Rok przyniesie spełnienie marzenia przez które tu wszystkie jesteśmy. Życzę każdej z nas siły na dalszą drogę starania, wsparcia bliskich i bezgranicznej miłości drugiej połówki. Wszystkiego dobrego ❤️
I ja Tobie też życzę tych wspaniałości💜 bardzo liczę , że i Tobie się uda🤞
Pierwszy akapit z Twojej wypowiedzi po sercu to trafienie w sendo, chciałabym w stu procentach umieć się do niego dostosować w tym roku 🙂
 
reklama
My zostajemy w domu na sylwestra. Nie mam ochoty świętować zakończenia 2023. Był to trudny rok. Chyba najtrudniejszy rok jaki przyszło mi przeżyć w moim życiu. Ale wiele mnie nauczył. Wyciągnęłam z niego wiele lekcji. Wiele mi pokazał.
Jeżeli chodzi o plany, cele na 2024 jestem ostrożna z myślami w tym roku. I co wiele z Was może zaskoczyć, lub nie, planując 2024 nie układam w głowie wszystkiego pod ciąże. "Nie zrobię tego, bo będę w ciąży". Jeżeli będę w ciąży i urodzę dziecko i będę te plany musiała zmienić to będę najszczęśliwsza na świecie. Ale nie chce by to znowu zawładnęło moją głową.
W 2024 roku będę pracować nad:
- rozwojem osobistym; studia, a może podyplomowe studia. Coś tli się w mojej głowie :)
- chcę wrócić do nauki języków więc zapiszę się na jakieś lekcje, będę oglądała filmy z napisami itp
- będę pracować nad sobą i moim bałaganiarstwem. Chce stworzyć harmonogram sprzątania i trzymać się go. Oraz dążenie do minimalizmu.
- w diecie chce skupić się na większej ilości warzyw i owoców w posiłkach. Próbować nowych przepisów 2x w miesiącu
- zdecydowanie chcę skupić się na wprowadzeniu ruchu do codzienności oraz kontynuować wizyty u fizjoterapeuty.
- podróże, chodzenie po górach, wyjazdy. Więcej i cześciej niż w 2023.
- będę robić więcej zdjeć i filmów :)
- ogólnie nad lepszą organizacją.
I to na tyle co aktualnie przychodzi mi do głowy. Mam w planach dzisiaj grzane wino i spisanie podsumowania 2023 i planów na 2024.


Jeśli chodzi o pracę nad bałaganiarstwem, to jestem też okropnym bałaganiarzem i mam taki sam plan na ten rok. Znajoma poleciła mi grupę na fb ,,sprzątamy swoją przestrzeń metoda 22/12".
Tam są super rozpiski do sprzątania i dodatkowo można się zmotywować obserwując jak działają inni albo samemu się pochwalić. Planuje to wdrożyć w życie w tym roku 😁
 
Do góry