reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Ja od najlepszej przyjaciółki usłyszałam, że nic nie wiem o życiu, bo nie mam dzieci. I zobaczę jak będę miała dziecko co to prawdziwe życie. Byłam 2 tygodnie po poronieniu. Nic nie wiedziała o nich, bo odsunęła się ode mnie sama po porodzie.
Ludzie potrafią być okropni... ja od "dobrych znajomych", którzy mają 3 dzieci usłyszałam, że będę wiedzieć, co to małżeństwo dopiero jak będziemy mieć dzieci i że narazie to się tak "bawimy", bo przecież mamy tylko psa...😡🤬 jesteśmy 3 lata po ślubie, w związku od 9 lat. nieważne czy ktoś wie o Twojej sytuacji czy nie, nic go nie uprawnia do takich ocen!
 
Też miałam podobnie, trzydniowa gorączka od soboty, test negatywny w poniedziałek, a dzisiaj przyszła spóźniona @ z katarem w gratisie 🤧 krążą te wirusy, wszyscy chorzy dookoła.
Tylko u mnie trwało to zaledwie może kilka godzin. Dziś już zero objawów, temp. mierzyłam z samego rana żeby zobaczyć czy nie mam gorączki i nic. 36,8. Dlatego trochę to dla mnie dziwne. Zazwyczaj jak łapałam wirusa to rzeczywiście 3 dni ale czułam się do tego tragicznie, a teraz jak ręką odjął :)
 
U mnie już temperatura nie pozostawia złudzeń 😅 chociaż ciężka noc była, mąż tak chrapał ze musiałam iść do salonu spać, a tam mnie koty dopadły 😅 ja w tym cyklu tez tylko temperatura bez testów i już zaczynam wątpić czy się wszystko zgadza, tam Premom oznaczył owulacje na 21dc a flo wgle nie ogarnęło i wyliczyło ze mam dzisiaj 4 dzień spóźnienia nie wiem skąd
U mnie aplikacje na odwrót zadziałały i to pokazuje dobitnie, ze samym aplikacjom nie nalezy ufać.
 
Widze, że znowu mowa o magnezie Yango więc się wtrącę. @Kejcik pisalam kilka razy, że w ciąży go odstawiłam, bo to jest bardzo duża dawka. TEORETYCZNIE magnezu nie przedawkujesz, ale ja osobiście nie mam niedoborow. I na opakowaniu jest zalecana konsultacja z lekarzem w przypadku ciąży. Dziewczyny, które miały niedobór brały dalej. Ja się przerzuciłam na inny, akurat na taki z Puerii, ale wielu lekarzy zaleca np b6 forte.
 
reklama
@Brownie1992 może się wypowiesz. Z tego co kojarzę lekarz zalecił Ci zmienić na inny.
Nie, mi akurat pozwoliła zostawić 😅
Z tym, że ja od samego początku mam mocne skurcze brzucha, łydek, drganie powiek. Mimo wcześniejszego suplementowania magnezu innych firm w tym w formie leku.
Producenci muszą umieszczać takie informacje na opakowaniach bo tak naprawdę praktycznie nie prowadzi się badań na kobietach w ciąży. Natomiast moja lekarka nie widziała zagrożenia akurat w magnezie z Yango.
Tak jak napisała @AScarlett magnez ciężko przedawkować, ale oczywiście zawsze warto skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym 😊
 
Do góry