reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Czytałam ten wątek 😂😂😂 Chciałam dziś pisać, że właśnie próbowałam zajść w cionsz tym sposobem i chyba czuje, że się udało chociaż jestem przed owulacja jeszcze 😂😂
Mnie jednak takie pomysły/pytania niektórych przerażają i potwierdzają tylko, że edukacja seksualna, w naszym kraju, nie istnieje ;(
 
reklama
Otóż to! Auto też się nada ;)

A jak już jesteśmy przy takich tematach - jakie było najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiałyście seks? 😈

U mnie była to ambona myśliwska, a żadne z nas myśliwym nie jest ;D


U nas był drewniany schowek na rodosie 😂 Ale to jeszcze za czasów studiowania i gówniarza 😁 Jakieś... 13 lat temu 😱
 
Do góry