reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Otóż to! Auto też się nada ;)

A jak już jesteśmy przy takich tematach - jakie było najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiałyście seks? 😈

U mnie była to ambona myśliwska, a żadne z nas myśliwym nie jest ;D
U mnie Las, chociaż pewnie to nie dziwne miejsce, tylko klasyk wśród seksu "za młodu " 😅
Raz się tam zakopaliśmy, bo przejeżdżaliśmy przez mini rzeczkę i traktor nas musiał wyciągać o 12 w nocy🤭😄 trochę stresu ale fajnie było xd
 
reklama
Otóż to! Auto też się nada ;)

A jak już jesteśmy przy takich tematach - jakie było najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiałyście seks? 😈

U mnie była to ambona myśliwska, a żadne z nas myśliwym nie jest ;D
Ja niestety nie mam fascynujących przeżyć dotyczących miejsca, ale... moja koleżanka bzyknela się w WC w kościele 🙈😂
 
Jedziemy do moich rodziców, nadrobię wątek niebawem.
Jestem po wizycie, starania możemy wznowić od stycznia 🤞🏻 prawidłowe plemniki męża- 4% (na granicy), powiedział, że prawdopodobnie to mogło być przyczyną poronienia. W grudniu mamy się wstrzymać, bo proces spermatogenezy trwa przecież 90 dni. Pochwalił, że się faszerujemy suplami i orzechami. Mamy pobrać suple, żeby ewentualnie poprawić wynik i po nowym roku „lecieć z tym koksem” jak to ujął 😂
 
Nigdy nawet o czymś takim nie słyszałam. Coś takiego masz zdiagnozowane po dzisiejszym monitoringu?
taaa… skutek przebytego zapalenia przydatków. Wodniak w jajowodzie 5 cm x 1 cm. Jutro mam zrobić morfologię i leukocyty aby sprawdzić czy stanu zapalnego lub przewlekłego stanu zapalnego nie ma.
Dostalam czopki na wchłonięcie tej wody… mam nadzieję że się wchłonie….

Owulacja, pęcherzyki są, ale
Żadnego dominującego, jutro w szpitalu rano usg, aby zobaczyć czy któryś urósł bardziej, później w poniedziałek i pewnie wtorek. Uznałam że pozbędziemy się wody, że dwa cykle postaramy się z monitoringiem i jak nie pyknie to inseminacja… nie mam czasu starać się kolejny rok 🤷‍♀️
 
Ta czarna dziura….
 

Załączniki

  • IMG_5235.jpeg
    IMG_5235.jpeg
    97 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Jedziemy do moich rodziców, nadrobię wątek niebawem.
Jestem po wizycie, starania możemy wznowić od stycznia 🤞🏻 prawidłowe plemniki męża- 4% (na granicy), powiedział, że prawdopodobnie to mogło być przyczyną poronienia. W grudniu mamy się wstrzymać, bo proces spermatogenezy trwa przecież 90 dni. Pochwalił, że się faszerujemy suplami i orzechami. Mamy pobrać suple, żeby ewentualnie poprawić wynik i po nowym roku „lecieć z tym koksem” jak to ujął 😂
Morfologia plemników jest badana z iluś tam, nie z całej próbki. I co wtrysk może być właściwie inna.
I tu była dziewczyna, której mąż miał morfo 0% a w tym samym cyklu wysikał dwie kreski i ma zdrowego synka już na świecie 😊 więc w sumie nie wiem czy jest sens wstrzymać się tylko z powodu morfologii.. 🤔 Tym bardziej, że wiele facetów tu ma niższą morfo i lekarze każą się starać.
 
Do góry