reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Listy badań nie dostaliśmy (tylko wywiad do uzupełnienia), ale badania mamy zrobione i w kierunku chorób zakaźnych, genetyczne, wymazy i wiele innych ;) Na dofinansowanie nie liczymy, bo moje amh już kilka lat temu nie mieściło się w minimalnych kryteriach.

Liczę, że od razu uda się rozpisać procedurę - pewnie najpierw stymulacja pod iui (bo moje owulacje ostatnio mają ze sobą problem), a i czas świąteczny pewnie będzie bardziej problematyczny dla rozpoczęcia teraz ivf.
Nie no to wygląda, że jesteś przygotowana na wizytę :)
Czekam na relacje po :)
 
Listy badań nie dostaliśmy (tylko wywiad do uzupełnienia), ale badania mamy zrobione i w kierunku chorób zakaźnych, genetyczne, wymazy i wiele innych ;) Na dofinansowanie nie liczymy, bo moje amh już kilka lat temu nie mieściło się w minimalnych kryteriach.

Liczę, że od razu uda się rozpisać procedurę - pewnie najpierw stymulacja pod iui (bo moje owulacje ostatnio mają ze sobą problem), a i czas świąteczny pewnie będzie bardziej problematyczny dla rozpoczęcia teraz ivf.
A nie myśleliście, żeby od razu podejść do ivf czy chcecie spróbować z iui? Ja też mam niskie amh, ale liczę, że może chociaż na dofinansowanie jakiś leków się załapię.
 
patrzcie, jestem chora na głowę. Odszukałam mój biichemowy post i wychodzi, że może wysikam znów kreski w rocznicę 😂
1702299589210.png
 
reklama
A nie myśleliście, żeby od razu podejść do ivf czy chcecie spróbować z iui? Ja też mam niskie amh, ale liczę, że może chociaż na dofinansowanie jakiś leków się załapię.
To zależy - bo pierwotnie 14.12 powinnam zacząć nowy cykl - tymczasem w sobotę jeszcze nie było owu (pęcherzyk miał 18mm - jutro dowiemy się czy urósł/pękł czy może nic się nie wydarzyło i już w tym cyklu nie wydarzy). Zakładałam, że zaczniemy działać od razu na tym najbliższym cyklu, a wg wcześniejszych wyliczeń, kontrole i punkcja wypadłaby w czasie świąt. Teraz trudno przewidzieć co się zadzieje - czy nowy cykl zacznie się w tym tygodniu, czy jednak była/będzie owu etc. Poza tym ja już w 3 ciąże zaszłam w swoim życiu, więc może podstymulowane iui, z włączeniem sterydów i heparyny, byłoby wystarczającym. Nadal nie jestem gotowa na komórkę dawczyni, a nie mogę wykluczyć takich rekomendacji pod ivf.

Takie moje rozważania - zobaczymy co wyjdzie na jutrzejszym moni i co zaproponuje lekarz w klinice w środę.
 
Do góry