reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Team tylko białe skarpetki. Czarnych mam jedną parę wysokich, ale to noszę na spodnie/leginsy. Czarne skarpetki to u mnie poczucie brudnych skarpetek 😂
Jakie macie inne dziwactwa? Ubraniowe i nie tylko?
ja mam takie, że w zasiegu mojego wzroku nie mogą leżeć pestki, ogryzki, ogryzione kości od mięsa - generalnie wszystko co miało kontakt z wnętrzem jamy ustnej. Obrzydza mnie to niesamowicie.
Albo np siedzicie ze znajomymi w barze i ktoś wyrzuca wyrzutą gumę do popielniczki. No porzygać się idzie.
 
To ja zazwyczaj noszę skarpetki męża - a że jemu kupuję kolorowe, to takie też noszę 😅 Nie ma dla mnie nawet znacznie, czy są dobrane do pary, bo i tak mają różne wzory 😂 ale żeby nie było - mam też dwie pary własnych, białych z szeroka gumka i kilka wełnianych (i białe, i ciemno szare i pomarańczowe, i kolorowe).
 
Dziewczyny dostałam antybiotyk a na dniach mam mieć owulke (O ile bedzie). Czy przy antybiotyku nie są wskazane starania? Czy nie ma związku? Czytam w Googlach i niby powinno się poczekać do wydalenia antybiotyku z organizmu ale nie wiem czy to prawda a wy tu dużo mądrzejsze 😪
 
Team tylko białe skarpetki. Czarnych mam jedną parę wysokich, ale to noszę na spodnie/leginsy. Czarne skarpetki to u mnie poczucie brudnych skarpetek 😂
Jakie macie inne dziwactwa? Ubraniowe i nie tylko?


Ja nie mogę mieć skorupki w jajku/jajecznicy. Jak jem gotowane albo jajecznicę i poczuje między zębami chociaż kawalatek to mi wszystko w gardle staje i na 🤮 zbiera
 
Team tylko białe skarpetki. Czarnych mam jedną parę wysokich, ale to noszę na spodnie/leginsy. Czarne skarpetki to u mnie poczucie brudnych skarpetek 😂
Jakie macie inne dziwactwa? Ubraniowe i nie tylko?
Oj miałam tak jak Ty i tylko białe adaśki, ale teraz to mi wszystko jedno i głównie kupuje ciemne. Zmiana głównie przez mieszkanie chwilę u teściów. Teściowa przez moje skarpetki czuła wstyd, tłumaczyła się z mycia podłogi więc dla jej komfortu zaczęłam kupować ciemne.
 
reklama
Oj miałam tak jak Ty i tylko białe adaśki, ale teraz to mi wszystko jedno i głównie kupuje ciemne. Zmiana głównie przez mieszkanie chwilę u teściów. Teściowa przez moje skarpetki czuła wstyd, tłumaczyła się z mycia podłogi więc dla jej komfortu zaczęłam kupować ciemne.
Idealna z Ciebie synowa skoro robią coś dla komfortu teściowej
 
Do góry