reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie,
test wyszedl mi pozytywnie,wizyte mam na za dwa tyg.,ale teraz dopadlo mnie chyba zapalenie pecherza.\czuje pieczenie i dziwny bol w dole tak po srodku brzycha.\nie wiecie czy moge wziac furagin i czy to zapalenie moze byc zwiazane z ciaza?
 
reklama
Witam i serdecznie gratuluje wszystkim Grudniowym mamom 2008. Zycze wszystkiego naj naj i przede wszystkim zdrowka i duzo spokoju i zeby Wasze maluszki rosny zdrowo na pocieche swoich mam.

Ps. Ja jestem grudniowa mama 2007 i mam cudownego synka ktory urodzil sie 19 XII 2007. Jak macie jakies pytania czy watpliwosci to napewno wszystkie mamy z grudnia 2007 beda Wam sluzyly pomoca.

Pozdrawiam serdecznie.
 
I ja witam przyszłe Grudniowe Mamusie :tak: i składam Wielkie Gratulacje i życzę żeby Wam te 9 miesięcy minęło lekko jak tylko to możliwe :tak:.

Betiinka - ja miałam takie same objawy, tyle że nie wiedziałam że jestem w ciazy i leczyłam antbiotykiem :dry: na szczęście nie zaszkodził. No a potem się okazało że to pierwsze objawy ciązy :tak:

Podpisuje się Mama Grudniowa 2007 ;-)
 
chyba za szybko się dopisałam... robiłam dzisiaj rano test i wyszedł negatywnie..
dziwne, bo lekarz dwa dni temu na usg widział "prawdopodobną" ciążę, ja też widziałam! endo - 16 i czarna plamka, tylko tyle, albo aż tyle:tak:

ale jak lekarz nie miał 100% pewności a test nie wyszedł to już sama nie wiem.. chyba zaczekam jeszcze parę dni
 
Czesc mamusie:)
Wiesz anthea dwa dni gdy spoznił mi sie okres zrobiłam test i wyszedł negatywnie ale jak zrobiłam piatego dnia wyszedł pozytywnie, moze u Ciebie tez tak bedzie?
Mamusie grudniowe hihi chciała bym jak Wy juz trzymac swoja fasolke:)Kurcze dobrze ,ze jestescie bo nie wiem jak inne mamusie grudniowe 2008 ale ja wszystkiego dopiero sie ucze i ciagle mam jakies pytanka i wadpliwosci:(
 
Ja chyba w sumie tez za wczesnie,sama nie wiem.Jeden test wyszedl pozytywnie,drugi juz negatywnie.Ale @nadal nie ma,brzuch zrobil sie twardy tak na dole ( czy to normalne?),biusty ogromne i bola glownie od strony pach..Wczoraj mialam zgage i nagle polubilam mleko i banany.no temp.36.9-37.A nie wiecie jaka jest podstawowa temperatura tzn.mierzona pod pacha?
 
Dziewczyny tymi testami narazie się nie sugerujcie ;) Często tak jest że testy "nie wykrywają" wczesnej ciąży ;)
U mnie narazie jest wszystko bezobjawowo zupełnie jak w pierwszej ciąży, no może poza tym, że wczoraj zjadłam obiad dwa razy a wszystko zagryzłam lodami waniliowymi ;-)
Hmm mój Oliś raczej nie jest zachwycony faktem, że na 1 urodzinki będzie miał rodzeństwo, jak Go dzisiaj o tym poinformowałam to mnie Łobuz dużą, śmierdzącą kupką potraktował ;-)
 
i ja jestem mamusią grudniową 2000, i 2007 i gratuluje wszystkim grudniowym 2008 mamusiom:-)tak jak pisały dziewczyny słuzymy wam pomoca

kacha a ja bede cię tu podglądać i mocno wam kibicuje:tak:;-)
 
No raczej pozostanie mi tylko obserwacja tego watka.Temperatura 36.9 nadal,ale pojawilo sie jakies brazowe plamienie,takze pewnie poczatek @ grrr
 
reklama
Do góry