reklama

Grudniowe mamusie 2008

tylo ciekawa jestem czy to ostatnie o zmianie ruchow to chyba dotyczy pozniejszej ciazy (tak po 28tyg) bo na naszym etapie to chyba jeszcze wolna amerykanka :confused:
 
reklama
No to nie jestem sama dzisiaj z bólem brzucha. Byc może to urok tej zakichanej pogody?:wściekła/y:Ale mi juz przeszło:tak:a jak się położyłam i zaczęłam zastanawiac że może coś jest nie tak to dostałam takiego kopa od środka że od razu mi przeszły złe myśli:-DWidac dzidzia sie domyśliła że mamusia się o nią martwi:-D
 
Dzięki Yoka :-)
Wróciłam właśnie od lekarza z dzidzia wszystko ok. Przytyłam 3 kg w tym miesiącu, ale wcale się nie zdziwiłam, bo mi ładnie brzuszek wywaliło :) Łącznie mam już 5 i pół kg do przodu. Usg dopiero za 3 tyg już się doczekać nie mogę. Pozdrawiam Was gorąco :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry