reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witam, mam pytanie: ostatnią @ miałam 07.03, kochałam się bez zabezpieczenia 18.03, cykle mam około 32-33 dni, czy mogłam zajść w ciążę? od 28 do 30.03 miałam dziwne brązowawe lekkie plamienie pod jego koniec ze dwie kropelki krwi i koniec. @ powinnam mieć ok 08.04 i wiem że dopiero wtedy mogę zrobić test aby wyszedl wiarygodny i dlatego proszę tylko o Waszą opienię na ten temat. Podkreślić chciałam że mimo mojego wieku bardzo chciałabym być w ciąży. Jeśli chodzi o objawy to chyba tylko zmęczenie, przedwczoraj zakręciło mi się w głowie dwa razy, ale to może sobie tylko wkręcam.. pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam wszystkie grudniowe mamusia i - mam nadzieję - z radością dołączam do Was. Jestem po dwóch pozytywnych testach, okres miałam mieć 26 marca, ale wizyta u gina dopiero w czwartek, ale jestem dobrej myśli.

Jestem już mamusią marcową 2006, na babyboom od 2005. Mam synka Jaśka i przeczucie, że drugie dzieciątko to też będzie chłopczyk ;)
 
no to gratuluje serdecznie fasolki :) ja nadal nie wiem chcę poczekać jednak do dnia @. dzis sie dziwnie czuje tak jakby na @ ale tak troche mi mdlo...
 
Mam drugą kreskę! :-)
Wprawdzie blada jeszcze, ale jest. A już płakałam parę wątków temu że może lekarz się pomylił:) Za trzy dni idę na drugie usg i wtedy już będę wiedziała wszystko:) Trzymajcie kciuki, to moje pierwsze maleństwo:blink:

Pozdrawiam wszystkie Grudnióweczki
 
kacha_wawa baaardzo mi przykro :((( trzymaj sie!!!!!!!

anthea baaardzo Ci gratuleje :) dbaj o siebie!!!

moze i ja do grydniowek dolacze...
pozdrawiam
 
Kacha_wawa bardzo mi przykro. Bądź jednak dzielna. Obejrzałam galerię zdjęć Olisia. Słodki bobo. Życzę Ci, żebyś wkrótce szczęśliwie zaszła w ciążę, bo jesteś super mamcia. I jaka odważna!!!!!

A u mnie dalej pora wyczekiwania na potwierdzenie ciąży u lekarza. Jeszcze 11 dni. Boję się cieszyć pełną gębą. I wiecie co? Miota mną masa wątpliwości. Czy z dzidziusiem będzie wszystko ok, czy moja nieszczęsna szyjka macicy da radę, czy będzie powtórka z rozrywki, jak poród i jak z 2ką maluchów?

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
kacha_wawa - strasznie mi przykro :( Mam nadzieję, że wkrótce doczekasz się dzidziuśka i wszystko będzie dobrze.

anthea - gratulacje!

little me - ja też się martwię, czy wszystko będzie ok i jak Jasiek daje popalić, to się zastanawiam, jak to będzie z dwójeczką, ale sami chcieliśmy ;)
 
Do góry