reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Anka34 ...gratyuluje coreczki:-)

A jezeli chodzi o ikea, to ja wlasnie zakupilam lozeczko firmy Leksvik, a do tego super skrzynie na zabawki. Swietnie sie to ze soba komponuje. Poza tym gdy te firme ogladalam na necie to bylam zdecydowana na nia ale nie zachwycona. Ale teraz jak mam w domu to jestem naprawde zadowolona :) No i w kieszeni troche lzej:-p :-D
 
Dzien dobry

AgnieszkaAJ2811 Przepraszam za zamieszanie, bylas jescze na liscie i spisalam Ciebie.

Anka34 Gratulacje!!! Napisz mi wiad. jakie imie? Co do watku zamknietego to chodzi o to ze nikt inny poza grudnowkami (podanymi w liscie) nie bedzie mial dostepu do naszych zdjec.

Dziewczyny czemu nie piszecie o zakupach na zakupach? :sorry2:

Ja sie obudzilam dzis tak szybko bo na 13 do lekarza a na 11 musze jechac do cioci zawiezc Cyprianka, juz sie denerwuje przed tą wizyta :baffled:
 
GRUDNIOWKI WAZNA INFORMACJA,prosze o wypowiedzenie sie.
Mamy juz zamkniety, przeniesiony albumik, narazie znajduje sie on w Albumach Rodzinnych. moge zrobic odnosnik u nas na grudniu ktory bedzie bezposrednio przekierowywał do albumiku ale... beda dolaczac do nas napewno nowe osoby, napewno od razu beda prosily o dostep, pozniej moga przestac pisywac a dostep beda miala, praktycznie obce osoby. Nie robiac przekierowania unikniemy prosb o dostep bo nie bedzie widacze mamy albumik lub inne rozwiazanie to ustalic mini wewnetrzny regulamin ze nowe osoby, ktore nie maja dostepu musze uczestniczyc dany czas w rozmowach i miec dana ilosc postów. Co myślicie? Ja byłabym za rozwiazaniem nr.2
 
reklama
witam!!!
janie mam nic przeciwko,może być 2 rozwiązanie.
ja też dziś nie wyspana jakoś nie umiałam usnąć dopiero przed 01 usnełam a potem budziłam się co chwila.
ANKA gratuluje córci!!!
mam pytanie do dziewczyn,które są w 22 lub 23 tyg i miały niedawno usg ile ważą wasze dzieciaczki ,bo moje maleństwo ma dopiero450 g i to jest chyba mało proszę
 
Do góry