reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

My w weekend troche odpoczęliśmy a troszkę pracowaliśmy. W sobotę bylismy u mojej siostry na imieninach, niedziela w domu - na totalnego lenia a w poniedziałek byliśmy w Białymstoku u naszych stomatologów.

U nas pogoda beznadziejna. Mam nadzieję że już jutro będzie ładnie.
Od poniedziałku będę u mojej mamci - bo M. leci do stanów na tydzien a my z Jaśkowym do Wołomina :D
Właśnie szukam na allegro piaskownicy żeby kupić do mamy na podwórko. Tylko mam problem - skąd wziąc piach?

I chce jeszcze kupić taki dmuchany basen a do niego piłki plastikowe :D
 
reklama
pierwsza???:szok:

my właśnie wcinamy sniadanko...pogoda do d..y:no:
Myszko piasek kupisz w obi,castoramie, leroy merlin,w każdym takim:tak:
Madziu Alex spi o niebo lepiej,ale spi ze mna;-)praktycznie przesypia ładnie nocki,max 2 razy się przebudzi jak cos mu się przysni ale dam mu smoka i kimie dalej:-)także nie narzekam teraz na nocki:tak:
 
Witajcie;
u nas znowu gorączka... Już nie mam pomysłu co jest młodemu.

Myszqo piasek ze żwirowni się zamawia.
 
Witam wszystkich!!:-D:-D

Mozna powiedziec, ze maksiulek nie chorowal praktycznie wogole
jedyne co to dopadała go właśnie taka gorączka, nie wiedzieć z jakich powodów.
Częściej nie podawałam nic, bardzo pomagala nam kapiel w letniej wodzie, ale jak temperatura była już bardzo wysoka to dostawał syrop i na drugi dzień było już ok:-D

Ja rowniez obstawiam zabki
 
reklama
Dzieki Kokusiu i Madzienko. W takim razie wybieram sie do H&M bo wolę zobaczyć na żywo, bo czasem jak kupię spodnie albo spodenki na allegro to są na Majke za obcisłe w pasie, a tak to od razu przymierzę.

Ostatnio zrobiłam przegląd szafy i kolejny wór ubranek do odłożenia, jakoś strasznie szybko teraz podskoczyła do góry od ostatniego razu.

Myszqo własnie też przymierzamy się do kupienia piaskownicy, bo Maja ostatnio u rodziców bawiła się piaskiem w starej wanience do mycia :-), tylko, że musimy kupić 2 do domu i do dziadków.

Zapominajko to przynajmniej skończą się złe chwile z zębami. U nas w ogole nie chca trójki wychodzić, czwórki wyszły, a trójka żadna.

Zmobilizowałam sie i zrobiłam pierogi. Miłego dnia :-)
 
Do góry