reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej

No i znowu u nas leje. :wściekła/y:
Achhhh jak ja nie lubie takiej pogody ... a podobno ma byc cały taki sierpień ... i co i niby juz po lecie ? :zawstydzona/y:
Co chwilę nam wyłączają prąd :wściekła/y:
 
reklama
Dzień dobry :-)

HEJ,HEJ:-)

Kurdę to widzę,że słabo mnie tu kto pamięta...;-)

Anoli moje gratulacje:-):tak: Ja to chyba ta Ania co miała dla maluszka taki sam wózek jak Ty co:-D

U nas nic ciekawego się nie dzieje.Powolutku rośniemy;-) Ja jakoś najwolniej,ale baaaaardzo mnie to cieszy:tak: Na razie od początku ciąży spadły mi prawie 3 kg.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki:*:*:*

Aniu-o mnie to już wszyscy zapomnieli.... Trochę w tym mojej winy, bo dawno mnie tu nie było. Już ponad dwa tygodnie siedzę w Kielcach u rodziców, a za dwa tygodnie mój brat bierze ślub. Przez te upały myślałam, że się wykończę....

Wybaczcie,że tak krótko i tylko o sobie, ale korzystam, że mama wzięła Małego do sąsiadki i nadrabiam wszystkie zaległości.
Buziolki dla Was.

anoli-gratulacje!!!
 
U mnie gorąco ale podobno pod koniec dnia ma padać. Jaśkowy wczoraj miał temperature ok 38,3 przez cały dzien ale zachowywał się jak gdyby nigdy nic - oprócz tego że pakuje stale łapy do buzi i grzebie przy tyh czwórkach. Dziś juz trochę lepiej. Póki co. Usnął na szczęście bez problemów :D
 
Eeeee jak to ? Tutaj jest ten sam post :szok:, nic nie rozumiem, pisałam na grudniowym a wyskoczyło na zamknietym i tutaj. W pierwszej chwili myslałam, że coś pochrzaniłam, ale chyba nie :eek:
 
reklama
Do góry