Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
WyrwaćAgacia kurcze biedna jestes....ja mam co prawda wszystkie cztery, ale mnie akurat zaden nie bolal, moze tak troszke draznilo mnie to dziaslo i przygryzany poczatkowo policzek,zanim sobie dranie miejsca dobrze nie ugrzebaly..... ale mojej babci wychodzil jak byla okolo 30 wlasnie i miala goraczke 40 stopni i umierala doslownie.....
Dentystka pewnie poleci Ci go wyrwac, bo podobno bardzo szybko sie one psuja....i sa z nimi same problemy....
Kurde jak ? tam nie ma miejsca na nic a co dopiero na jej sprzęt
Juzuuu wyobrażam sobie juz to, słyszałam, że usuwaja jakoś chirurgicznie 

Jejku dziewczyny mam połowe twarzy zapuchniętej. Tabletka przestała działać i znowu zaczął bolec ten ząb.

Pół litry na łebCyprys nie krzycz!!!
jestem
Wódka! Znieczula wszystko. Tylko nie wiem jaka ilość ci pomoże![]()

Ja też juz jestem :-) Musiałam wstać z wyrka bo dziś mamy dzień sukienkowy i nie ma że boli;-)![]()