• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja juz mam za soba ciezki dzień. wstałam rano, odprowdzilam dzieci, pojechalam na cmentarz, posprzatalam groby (mojej mamy i moich dziadków) pozniej pojechalam do księgarni Cyprianowi ćwiczenia dokupić i 40 minut do domku na pieszo:sorry2: Musiałam się wyładować bo wczoraj się pokłóciłam z P i od rana miałam straszny nastrój.

Biegun polnocny:-D..

a Mikołaj prezenty już pakuje czy jak ? :-D
 
reklama
Ja juz mam za soba ciezki dzień. wstałam rano, odprowdzilam dzieci, pojechalam na cmentarz, posprzatalam groby (mojej mamy i moich dziadków) pozniej pojechalam do księgarni Cyprianowi ćwiczenia dokupić i 40 minut do domku na pieszo:sorry2: Musiałam się wyładować bo wczoraj się pokłóciłam z P i od rana miałam straszny nastrój.

Biegun polnocny:-D..

a Mikołaj prezenty już pakuje czy jak ? :-D

Hahaha:-D.. No wlasnie, Mikolaj odkąd zaciazyl to ma wszystko gdzies..
I sily na nic.
Ale tropem Madzienki chyba zacznie cos działac pomału..
 
o matko....wyszłam z koleżanką na spacerek i dopiero wróciłyśmy...dwie godzinny nam się zeszło...teraz siadłam i nie wstaje...zjadłam już pączusia zakupionego po drodze...rosołek już grzeje się więc za chwilkę odzyskam siły...

a na dworze paskudna jesień...o nie, na taką nie zgadzam się....jest szaro i wilgotno....

śnieg...ooo Jula byłaby zachwycona.....bo śnieg to Mikołaj:-D:-D:-D:-D
 
I ja sie witam;-) Ale u nas mgla masakra:szok: Myslalam, ze z biegiem dnia przejdzie, a tu nic. Mialo byc dzisiaj cieplo i slonecznie, ale chyba nic z tego.
Bylismy wczoraj cala rodzinka z mezowym na zakupach odchamic sie, a pozniej z dziecmi na kulkach. Mierzylam piekna sukieniecze taka troche cieplejsza i kurna jak zwykle za mala w cyckach:wściekła/y: Jak mozna byc tak zbudowanym, zebyc nosic rozmiar 34, a w biuscie 38 conajmniej:sorry2: Ehhh od razu mi sie odechcialo zakupow.

O koniach i ja nie mam pojecia. Ale pewnie wszystko przede mna.
Pyciolku jak nauka? Rozumiem, ze jestes obcykana na maksa;-)

Madzieko ja niestety nie zaglosuje, bo nie mam facebooka.

obcykana to ja jestem teraz z innych tematów :eek::cool2: tych z Erotic ....:-D
nauka średnio , nie czuję się na siłach by się bronić.:szok:

Asiulkaa ale na facetów Twoja figurka penie działa...malutka, zgrabniutka z cycusiem,,,miodzio :-D

Ja juz mam za soba ciezki dzień. wstałam rano, odprowdzilam dzieci, pojechalam na cmentarz, posprzatalam groby (mojej mamy i moich dziadków) pozniej pojechalam do księgarni Cyprianowi ćwiczenia dokupić i 40 minut do domku na pieszo:sorry2: Musiałam się wyładować bo wczoraj się pokłóciłam z P i od rana miałam straszny nastrój.



a Mikołaj prezenty już pakuje czy jak ? :-D
a czemu się pokłóciliście?
odmówiłaś mu czy co ? :szok::-D

jestem, musialam jechac na chwilke do pracy, wlasnie kurna dzisiaj jak sterta nauki przede mna :confused2:
piję kawę, skończę i macie mnie wygonić do rycia, ok ?????????????//:cool:
 
Cyprys niech z kwiatami P zasuwa!!!

My już po obiadku, no ale ja jakoś ostatnio mam problem z zaspokojeniem wilczego apetytu.
Jasne, on nie z tych:zawstydzona/y:

obcykana to ja jestem teraz z innych tematów :eek::cool2: tych z Erotic ....:-D
nauka średnio , nie czuję się na siłach by się bronić.:szok:

Asiulkaa ale na facetów Twoja figurka penie działa...malutka, zgrabniutka z cycusiem,,,miodzio :-D


a czemu się pokłóciliście?
odmówiłaś mu czy co ? :szok::-D
haha ja? odmówiła? :-D
 
Dzien dobrek:)

W ramach sprostowania Madziu kochana to ja pierwsza walnelam o klapsach:P hahahah nie dam sobie odebrac tego stanowiska:P hahhaha bo jezeli hcodzi o prezesa to nie mam szans:p jak widac:p hahaah

u nas sloneczko i ma byc uwaga: 19 stopni.....:P to jest jakis szl tutaj.....:rofl2:

Mala oglada Noddi...a ja wcinam sniadanko i popijam kawusia zbozowa:)))))

Kajaczku ja tez po prosze z AUTOGRAFEM specjalistycznym for me:))))
Asioulka dziekuj Bogu za taka figurke, proponuje codziennie rano poklony:p hahaha
Tygrys ,ze Ciebie tutaj nie bylo..... nadrabiaj kochana nadrabiaj:P
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny przypomnialyscie mi o oknach:sorry2: Mam takie brudne, ze az wstyd:zawstydzona/y: Tak mi sie nie chce myc, ale bede sie musiala w koncu za nie zabrac.
Pogoda masakryczna. Darujemy sobie dzis spacer, wiec caly dzien zamulamy w domu.

Pyciolku wyganiam Cie do rycia!!!! A co bronisz? Inzyniera czy licencjat? Dasz rade, zdolna z Ciebie bestia:tak:
Z tymi cycochami to nie ma za co dziekowac:no: Naprawde mam czasem straszny problem z ubraniem sie. A poza tym za jakis czas grawitacja zrobi swoje i beda wisialy do pepka:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry