reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzięki kochane za słowa otuchy :-) Już jestem tak zmęczona tym kaszlem...aż mnie mięśnie brzucha bolą.

Madziu, nie wiem, co Ci zaradzić, bo mój Maks był mało absorbujący-jadł przez 10 minut i szedł spać na trzy godziny. Więc jakoś przetrwaliśmy. Ae myślę, że dobrze zrobisz, jak posłuchasz swojej matczynej intuicji...

kaja-super wieści. Jakoś nie mogę sobie tych Okruszków ze smokiem wyobrazić. Mi się wydawało, że mój Maksio dziwnie wyglądał z taaaakim wielkim smokiem :-D
 
reklama
z tą zerówką to ja też nie wiem jak będzie.....wolałabym żeby jednak to zostalo odroczone....
nie wiem jak wy ale gdyby byla taka mozliwosc nie puszcze filipa 2014 roku do szkoly .
no ja tez nie puszcze karolinki
usiadlam na chwile, przy okazji pompowania:-D

u nas do przodu, chyba juz sie nawet tak zzylismy z widokiem tych okruszkow, ze wydaja nam sie kompletnie normalne.. troche moze miniaturowe, ale z wszystkimi normalnymi odruchami dzieciowymi,trzymaja smoki...a nie daj boze im zabrac .. pepki sa na drodze do odpadniecia, Sonia sadzi takie kupale ze masakra
shocked.gif
laugh.gif
miniludzie sa B O S C Y
laugh.gif




biore sie za nadrabianie...


wlasnie cyknelam, ze za dwa dni skonczymy tydzien, piec torty baby;-)
szalona jestes, super ze dzieciaczki czuja sie dobrze
Ja też nie ... nie wyobrażam sobie tego. Dzieci ze stycznia a nasze z grudnia to przecież rok różnicy :szok:
no wlasnie o to chodzi ze to rok roznicy, nie rozumiem tego polskiego sejmu i tej oswiaty w ogole
Kanusia, daj znac, moze da rade nie wysylac naszych maluchow do szkoly
Vive, duzo zdrowka, ty to sie najesz tych antybiotykow za wszzytskich:-(
 
Ja tez na pewno nie puszcze Filipa do szkoly w 2014 roku i mam wielka nadzieje, ze ta ustawa nie wejdzie albo bedzie mozliwosc wyboru.

Madzienko
przez 2,5 miesiaca po urodzeniu Zuzi mieszkalam u rodzicow, wiec mialam troche pomocy. Filip wlasciwie w ogole nie byl zazdrosny o Zuzie, a poza tym to tez nie bylo tak, ze mala ciagle wisiala na piersi. Jednego dnia potrafila spac ciagiem po kilka godzin, innego wiecej jadla niz spala. Zrobisz to co bedziesz uwazala za najlepsze, karmienie piersia na sile na pewno nie jest dobrym rozwiazaniem. Ale powiem Ci, bo ja tez wlasciwie nie karmilam Filipa (tylko przez miesiac), z Zuzia zaparlam sie, ze bede i nie zaluje. Dla mnie jest to cos niesamowitego, cudownego i zaluje, ze juz nigdy nie bede miala okazji tego doswiadczyc. A wprowadzenie co ktores karmienie mm uwazam tez za dobre rozwiazanie, moze troszke cie to odciazy:tak:

Vive bidulko dobrze, ze dostalas skierowanie na ten antybiogram. Moze Ty jestes po prostu niedoleczona, powinnas sobie wziac 2 tyg wolnego w pracy i wylezec te chorobska. A robilas sobie badanie crp? Zdroweczka kochana:*

Kajus a Ty jak zwykle tryskasz optymizmem:tak: Mega silne sa te Twoje blizniaki, pewnie po mamusi. Cudownie, ze maluszki maja sie dobrze:tak:

Agaciu a Twojego meza to chyba czesciej nie ma w domu niz jest.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry...przywitam sie poki najmłodsza śpi....Jula już w drodze do przedszkola...

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady i słowa pocieszenia...

Kajus dzielna kobitko....super ze maluszki radzą sobie w tym wielkim dla nich świecie...mocno trzymam kciuki niech rosną zdrowo....
I dla Was poklony za tak pozytywną postawę w tej trudnej sytuacji...
 
Dzień dobry.
Wiecie ja myślę, że jak w sejmie kolejny bubel edukacyjny przejdzie - to wyboru mieć nie będziemy.
 
Witam sie z kawka:tak: Filip placze codziennie rano jak go zostawiam w przedszkolu, podobno trwa to tylko chwilke, pozniej ladnie sie bawi, ale i tak ciezko mi go zostawic takiego placzacego:-(
Glowa mnie boli od samego rana i spac mi sie chce jak zwykle, musze sie zabrac za jakas robote, bo chyba zaraz zasne.

Zapominajko
a co w koncu robicie w tej kuchni?
 
czesc kochane:-)
dzisiaj odlaczaja Fabiana od respiratora, wczoraj robilismy odciski wielkich stop, bo pielegniarki zrobily widokowke dla Marysi od blizniakow, "dla naszej starszej siostry"... Sonia cala noc sie darla, i sluchajcie co ciekawe: darla sie bo jest kaprysna baba, slowa lekarza
laugh.gif
...nic jej nie dolega, kolki nie ma, bo sprzety kontroluja nawet to, tetno, wszystko ok, krew tez...po prostu, okazuje swoje niezadowolenie, bo np za jasno, albo bok juz nie ten, albo cos tam...Fabian spi jak trusia, cichutki, grzeczniutki, zawsze mu dobrze, a ta haluni
laugh.gif

S zaczyna byc przerazony , ze w naszym domu beda trzy rozdarte "baby" i ich dwoch , cichutkich
i jeszcze inna pielegniarka, taka starsza kobiecinka, zrobila dla nich czapki i skarpetki...matka na czole ma wypisane, ze robotki reczne to nie jej branza... jutro konczymy tydzien, kiedy to zlecialo to nie mam pojecia..
Zobacz załącznik 540808Zobacz załącznik 540809Zobacz załącznik 540810
 
Ostatnia edycja:
Kajka kompleciki genialne :-D

Zawożę zaraz Jaśka do mojej mamy. Bo jutro jedziemy do Szklarskiej. Co prawda zakatarzeni i zakasłani ale jedziemy :-)
Trochę mi się nie chce, bo boję się że się bardziej rozchoruje :baffled: No ale to nasz jedyny wyjazd na narty w tym roku, zjadę dwa razy i będzie zima zaliczona :-)

Byłam w poniedziałek u fryzejrki. Mówiła mi, że u jej syna w przedszkolu chodzi aktualnie czwórka dzieci-reszta chora. U Jaśka w przedszkolu to samo, z dwóch grup zrobili jedną tak mało dzieci. Jakaś cholerna ta zima.
Nawet lekarze mówią, ze dawno nie było tylu chorych dzieci.

Zapominajko a jaki problem z blatami?
 
reklama
Witajcie

Dzisiaj skrobałam szyby, miałam taki lód na nich , że już mi ręce opadały.

Asiulka wiem co czujesz bo mój Mati płakał cały zeszły rok :-(

Zapominajko jakie szafki wybrałaś. Mi sie podobały takie białe w ikei.

Kaja widzę, że skradliście serca całej ekipie szpitalnej, nie dziwię się zresztą. Fajnie, że macie takie wsparcie, jak druga rodzina :tak:

Ale mam dzisiaj lenia :no:

Myszko u Mateusza w grupie to samo, dzisiaj była 4 dzieci. Podobno panuje jakies wirusowe zapalenie ucha. A Mati dzisiaj rano mówił, że mam mu uszko wyczyścić bo go boli. Ech ...

Myszko udanego wyjazdu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry