reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Zapominajko dlatego ja ściągnę sobie i puszczę np o 19.00...szybciej się skończy, nie dość,że godzinę wcześniej to bez reklam :)

ja kawkę chętnie :-)

Żeby mój się na takie cudo nabierał :dry:
Iggy doskonale wie co mu z dvd puszczę, a co z tv. Nie dyskutuję, bo to chyba nie ma sensu.
A z bajek na kanałach dla dzieci - u nas zdecydowanie Jake i piraci z Nibylandii królują.

Kana ja mam takie nieodparte wrażenie, że nasza wiosna do Ciebie uciekła :eek:
 
reklama
U mnie zimowo, zimno, ślisko i raczej nie zapowiada się żadne ocieplenie...

I jeszcze jakaś poddenerwowana jestem. Stary mnie wku***
 
hej baby :)

u nas dzisiaj też paskudnie na dworku..szaro i buro, na szczęście nie ma śniegu :-)

wczoraj tapetowaliśmy ścianę w kuchni, bo mi się stara tapeta znudziła. I nie wiem jak wygląda, jakoś przekonać się nie mogę.
Tatuś się kąpie i zaraz zmykamy do Kościółka.

Wczoraj byliśmy na małych zakupkach i kupiłam Alexowi spodnie w Smyku za 30 zł.
Co do bajek to gust jest bardzo podobny do Mariczki Filipa i reszty...Zawsze jak przychodzi do niego kolega to jedyną bajkę o jaką nie ma kłótni to właśnie Sąsiedzi :-D

A jutro chyba pójdę sobie zrobić Betę, bo boję się,że będzie tak jak w październiku ;/
 
reklama
Do góry