reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Myszko tak pewnie będę musiała płacić normalnie za poród, wiem napewno ze doba w szpitalu kosztuje około 2500 $ plus to co weźmie lekarka czy położna za odebranie dziecka... No i jak chciałabym epidural to muszę zapłacić od razu z miejsca... Resztę będę zabiegała o rozłożenie na raty... Zreszta dowiem sie dokładnie co i jak na wizycie z ta babeczka to napisze:)

Madziu, Zapominajko dziękuje... Ja rownież sie cieszę :) oby tak do samego końca :)

uciekamy na spacerek, pózniej obiadek i placyk obowiązkowo:) buziole
 
Kana super wiadomości, waga super, będzie mało do zrzucania :-) Tylko te koszty porodu ...

Myszqo zafarbowałam i całkiem obcięłam, a co tam jest lato będzie mi chłodniej.
Zaskoczyła nas burza i padłyśmy z Majką więc połowa dnia przespana :-)
 
Zapominajko jak jest wszystko ok z Tobą i malenstwem wyniki itp to trzymają tutaj dobę i do domku...:) dobre chociaż to... Pózniej po 3 dobie masz wizytę u pediatry i przez pierwsze kilka tyg raz w tyg, o ile wyrazisz zgodę odwiedza Cię pielęgniarka... Tylko ja nie wiem jak to jest w naszej sytuacji bez OHIP-u...

My właśnie wróciliśmy z wieczornego spacerku, Mariczka wcina kolacyjke, Tatus zalicza pogawedke i piwko pewnie przy aucie :/ a ja odpoczywam:)
poza tym Mari wyskoczylo uczulenie od pierwszego słoneczka, więc przez kilka dni trzeba unikać tego najmocniejszego słoneczka...pijemy wapno i oby szybko zeszło :)

slodkich snów kochane:)
 
Cześć baby, u mnie też cudnie i urzędujemy na dworze od 10.
uwielbiam taką pogodę.
zamówiłam medelę elektryczną i czekam aż przyjdzie. Oby warto było ;)
 
reklama
Hej baby ;-). Wróciłam z badań, głodna jak wilk ;-)
Wy pewnie wszystkie na dworach całymi dniami.
Ja czuje się dobrze. Tylko popołudniami nie mogę siedzieć we domu bo siedzę i śpię :-( mam nadzieję że po tych tabletkach mi przejdzie.
 
Do góry