reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzień dobry;
mamusia zaglądaj i pisz co u was. Chwilowo nie ma dużo do nadrabiania, bo czekamy na córeczkę Kany :-)

Kankiya zdrówka!
Ja jeszcze nie wiem co z urlopem. Pewnie czas pokaże. Na razie pogoda średnia raczej.
Myszqo Jasiek jest niesamowity z tymi pomysłami:-D Moje dzieci po mamusi lubią spać;-)
 
reklama
Oj Zapominajko to sobie wszystkie poczekamy :p bo naszej królewnie jakos niespecjalnie sie spieszy na ta stronę :\ ale jak jej tam tak dobrze, to niech sobie te kilka dni po bedzie...

dzisiejsza noc nawet zaliczam do udanych, spalam całkiem niezłe mimo ciagnacych pachwin i chrapiacego męża:p

DIsiaj koniecznie spacer i relax:)
milego weekendu kochane:))

o tak sobie myśle, ze moze Majka chce byc od początku 100% kanadyjka i urodzi sie 1 lipca w Canada DAy :) hahaha
 
Zapominajko dziękuję;-)
Kanuś ,ale zleciało lada chwila będziesz miała drugą córcię obok siebie:-) kolejna śliczna śmieszka;-) zdrówka dla Was i udanego porodu, a jak Mari pewnie nie może się doczekać?
Myszqo Banachówka zmienia się z dnia na dzień, ale tam będzie cudownie, już widzę Waszą rodzinkę odpoczywającą tam w każdy weekand:-p

Ja dziś piwkuję, zresztą ostatnio chyba za często:zawstydzona/y:

Dacjcie znać jak któraś z Was będzie odpoczywać nad morzem w tym czasie co ja :-)
 
Ostatnia edycja:
melduje sie z kawa
wczoraj spedzilismy caly dzien na basenie, ja z Karolinka caly dzien w wodzie, a maz nie chcial, wiec sie spalil na maxa:-)

Oj Zapominajko to sobie wszystkie poczekamy :p bo naszej królewnie jakos niespecjalnie sie spieszy na ta stronę :\ ale jak jej tam tak dobrze, to niech sobie te kilka dni po bedzie...

dzisiejsza noc nawet zaliczam do udanych, spalam całkiem niezłe mimo ciagnacych pachwin i chrapiacego męża:p

DIsiaj koniecznie spacer i relax:)
milego weekendu kochane:))

o tak sobie myśle, ze moze Majka chce byc od początku 100% kanadyjka i urodzi sie 1 lipca w Canada DAy :) hahaha
Kanus, no wlasnie moze czeka córcia
p.s co robisz ztym chrapiacym mezem?bo moj ostatnio tez zaczyna dosc mocno chrapac , normalnie kopie go, szczypie w nocy i nici, nic nie pomaga
 
cześc;
Kana no lipiec już tuż, więc kto wie :D

Mamusia mój też chrapać zaczyna, starość nie radość, ja go szturcham i perfidnie budzę, jeśli nic inego nie działa. A on się obraża i idzie spać do salonu :confused2:

Kana ja pewnie będę nad morzem, ale gdzie i kiedy nie wiem - raczej weekendowy spontan.
 
cześc;
Kana no lipiec już tuż, więc kto wie :D

Mamusia mój też chrapać zaczyna, starość nie radość, ja go szturcham i perfidnie budzę, jeśli nic inego nie działa. A on się obraża i idzie spać do salonu :confused2:
.
moj sie nie obraza, tylko caly czas mowi juz nie chrapie, ok, jestem na boczku:-D:-D:-D:-D i tak w kolko
 
Witam się :)

Alex ma dzisiaj pierwszy dzień wakacji, pobudka o 7 :-D

Informuję ,że zostałam dzisiaj ciocią po raz kolejny, bratowa urodziła o 4 nad ranem zdrową Zuzię :-)
 
Kochane daje tylko znać poki co ,ze chyba sie zaczęło... mam w miarę regularne skurcze od 23 naszego czasu.... teraz co jakieś 5-6 minut... mam nadzieje wytrzymać w domku do 5 nad ranem ,ale zobaczymy jak to bedzie....
Dopakowałam torbe, ogarnęłam siebie i mieszkanko.... Mis spi i niech spi, obudze go pod sam koniec, bo biedny wczoraj spał tylko 3 godziny w nocy i cały dzień na nogach był....

Troszke inaczej to wygląda niż z Mari....oby szybciej sie też skończyło:) hahah
 
reklama
Czesc Kobitki;-) U nas jak zwykle cos. Zuzia goraczkuje od soboty i podobnie jak Filip tydzien temu ma tylko temperature i nic poza tym. A ja dostalam jakiegos zapalenia oka, wczoraj bylo tragicznie, dzis juz troche lepiej. Pogoda do dupy, nie pada, ale biorac pod uwage pore roku to jest zimno. No i tyle mojego narzekania:sorry2:

Kanusia ale Twoja corcia punktualna:tak: Trzymam kciuki, aby poszlo szybko i w miare bezbolesnie. I czekamy na wiesci oczywiscie;-)

Pyciolku gratulacje dla bratowej. Co z tym naszym spotkaniem? Pracujesz czy siedzisz juz w domku?
 
Do góry