reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

i ja sie witam, oj patelnia straszna, mam w chwile obecnej 38 stopni, przeciez to masakra, dobrze ze mam wolne bo nie dalabym rady pracowac
 
reklama
Widze, ze jak zwykle wszedzie goraco tylko u nas byle jak, ehhh:-( Chyba koniecznie trzeba bedzie w tym roku pojechac gdzies na wakacje:tak:
 
Hej

Kanus jeszcze raz ogromne gratulacje. A miałas tam jakiegoś lekarza co mówił po polsku?

U nas dzisiaj się ochłodziło, wczoraj było gorąco, a niby miało być dzisiaj 30 stopni :eek:
Wróciliśmy z Matim z krótkich wakacji :-D. Byłysmy u mojej siostry, mały przeszczęśliwy, nie chciał wracać. Wyszalał się, wybrudził, sinaków nabawił :-D:-D
No ale wróciłam do rzeczywistości, mąż został sam w domu więc mam taki bałagan ze szok, jeszcze na dodatek w Mateusza pokoju pękło naczynie wyrównawcze i cały pokój był zalany, brudną, brązową wodą :wściekła/y:. Masakra, ledwo weszłam i już na kolana padłam ze szmatą. Mało tego coś się stało z prądem u małego w pokoiku bo nie ma światła. Ściany zalane brązową, ohydną wodą. No masakra :no:
 
Agacia ale miałaś powitanie. Mamy lokatorów na budowie, małe ptaszki, które zaczeły sie uczyć latać i trzeba czekać aż się nauczą żeby ich stamtąd wykurzyć. A ich mama tak pieknie śpiewa że aż się milo słucha, tylko mogłyby zakładać gniazda na zewnatrz !!!
 
Witam i ja,
u nas znośnie bo tylko 25 stopni;-)
Agaciu co to jest naczynie wyrównawcze?:eek: współczuję bałaganu, ale faceci niestety tak już mają:no:

Ja dzisiaj jestem na jednodniowym urlopie, po ciągłych zmianach w pracy musiałam odreagować i chwilę odpocząć sama :zawstydzona/y:

Zanplo ale masz lokatorów, ile dajesz im czasu na naukę latania p;
Miłego dnia dziewczyny;-)
 
Hejka kochane:*

Zanplo fajni tacy lokatorzy tylko faktycznie z gniazdkiem za oknem:p hhahahh u nas pod blokiem sa takie mega krzaki i tam tez maja gniazdka Wrobelki to dosłownie od około 4 nad ranem słychać jak cwierkaja :)

Zapominajko to Wam dostarczył wrażeń kocurek:) najważniejsze ze nic mu sie nie stało... Szok:)

Agaciu nie, nie było Polaka... Ale trafiliśmy na fajnego lekarza... Za długo. Nim nie powspolpracowalam, ale raczej był zadowolony:))) jak będę miała chwilke to opisze Wam gdzie nie ma oczu wielkiego brata:p co i jak dokładnie wyszło ze szpitalem:)

Kajaczku a Ty jak tam???

A za nami cuuuudowna nocka... Odpukac hahaha malutka poszła spacku około 11 obudziła sie o 2:30 na jedzonko i dalej kima, a potem o 4:30 jedzonko i spała do prawie 8...:))

Mariczka wczoraj miala gorszy dzien, strasznie dokazywala... Chyba chciała troszke zwrócić na siebie uwagę...zreszta ja tez wczoraj miałam stan depresyjny, ale dzisiaj juz jest lepiej :)))

A No i wczoraj byliśmy na pierwszym 30 min spacerku:)) Majka spała, Mariczka dumnie prowadziła wozeczek :) z wrażenia nie zrobiłam żadnego zdjęcia :/

poza tym czujemy sie dobrze:) pokarmu mam duzo, wczoraj musiałam troszke odciagnac, bo myslalam ze mi cycuchy rozsadzi...

pozdrawiam Was kochane:*
 
Dzień dobry...my dzisiaj chrzcimy się trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało..bo coś wczoraj mi Lenka zagoraczkowala:-(

Kajka wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszego ślubu...


Zmykam szykować nas, miłej niedzieli
 
Witajcie.
Za mną szalone dni. W czwartek byłyśmy na wycieczce, w piątek zmarł mój teść, dziś był pogrzeb i powoli wracamy do normalności mimo że jest ciężko :(

Kaja najlepszego i samych wspaniałości na nowej drodze życia

Madzienko najlepsze życzenia i moc całusów z okazji chrztu Lenki
 
reklama
Do góry