reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Agacia my byliśmy już kilka razy...pytanie czy chcecie tylko odpoczywać czy się bawić tzn. okolica z klubami....bo my byliśmy 3 razy dwa z Julka...w tym roku tez lecimy...mogę ci podesłać kilka nazw ale to już wieczorem...

u nas dzisiaj skwar z fajnym wiaterkiem
 
Dzień dobry....


mam wielka prośbę do pieluchowych mam, pomożecie mi, oczywiście te mamy które pieluch już!! nie używają tez proszę o zdanie...

My zaczynamy testowanie pieluch....

ale od początku moja siostra cioteczna pracuje w firmie która wprowadza własna markę pieluch i w ramach tego projektu musi zrobić ocenę sensoryczną...ona jeszcze dzieciaczka nie ma więc tutaj moja rola jej w tym pomóc....

macie jakieś doświadczenia z pieluszkami...pomożecie, czekam na wasze spostrzeżenia co do chłonności, wyglądu, komfortu....

POMOŻECIE???Proszę....

Pieluszki są niepodpisane ale oczywiście rozpoznałam...
Babydream
Dada Premium
Pampers Sleep&Play
Gaga Premium
Bambino Baby Love

z góry dziękuję za wszelkie Wasze spostrzeżenia...
 
Dobry wieczór

Madzienko dziekuję ;-)

Co to takie pustki ? :szok: Wszystkie na wakacjach :-D

Madzienko dla mnie dada porażka , twarde, Mati miał przetarcia od nich.
Pampersy sleep jakoś mi nie przypadły do gustu, moim zdaniem mało chłonne. I nie wiem, ale mi brzydko pachniały :rofl2:
Reszty nie używaliśmy .
 
Czesc Dziewczynki. U nas od dzis znow upaly, ale w koncu mamy lato, wiec tylko sie cieszyc:tak: Wczoraj jak sobie pomyslalam o jesienie i zimie to az mi sie plakac zachcialo:-( Zuzia goraczkowala mi przedwczoraj, ale tylko 1 dobe, wiec nie mam pojecia skad sie to wzielo.

Agaciu a jedziecie sami czy z Matim?

Madzienko dla mnie z kolei Dada sa super. Przy Flipie uzywalam tylko Pampersow tych klasycznych, a jak Zuzia miala ok pol roku siostra meza polecila mi Dade. Stwierdzilam, ze nic nie mam do stracenia i od tego czasu uzywalam juz tylko ich. Dla mnie sa identyczne jak Pampersy, tylko sporo tansze i z innymi napisami:tak: Pampers sleep&play jakos do mnie nie przemowily. Innych z listy nie uzywalam. Poniewaz moje dzieci byly grubasne dla mnie mega wazne byly te rozciagliwe boczki, zeby dziecka nic nie uciskalo.
 
Hej;
Agacia dada się bardzo zmieniły :D

Madzienko ja nie znam wszystkich wymienionych.
Pampers jest ok, ten klasyczny.
Dada też ok.
Sleep&play- to jakaś pieluchowa pomyłka. Chłonność za mała, kiepsko oddychają.
Babydream ujdą, choć szału nie ma.

U nas upalnie dzisiaj i podobno weekend też ma taki być.
Ptysia wyrasta z gondoli i chyba pora się na spacerówkę przerzucić.

Miłego dnia.
 
Madzieńko Janosik używał tylko pampersiaków - więc przeszłam wszystkie i najgorzej wspominam właśnie sleep&play. Miałam wrażenie że są za twarde. I jeszcze brak elastycznych boczków. Wróciłam do activebaby a jak była promocja to kupowałam premium care.
 
reklama
Hej :) Madzienko my używaliśmy wszystkich oprócz Bambino. Gaga to dla mnie porażka-mało chłonne, Pampers Sleep and Play chyba najgorsze ze wszystkich, Babydream OK, ale najlepsze Dada. Mimo wszystko do spania używamy tylko zwykłych Pampersów-najlepsza chłonność i rozciągliwe boczki.

My właśnie jesteśmy na etapie odpieluchowywania Maksa i powiem Wam, że to jakaś MASAKRA. Mój Maks uwielbia swoje pieluchy i bardzo ciężko mu z nich zrezygnować. A jak zasika sobie spodenki, to nic mu nie przeszkadza-mógłby tak chodzić do wieczora Jakoś mi te jego pieluchy zgrzytają z tym, że on taki wygadany i rozwinięty jak na swój wiek. Mówi wierszyki, śpiewa piosenki, szybko łapie kontakt, zwłaszcza ze starszymi dziećmi,a do tego wszystkiego nie chce zrezygnować z pieluch...
 
Do góry