reklama

Grudniowe mamusie 2008

U nas imprezowy weekend :)
Weronika rośnie, przesypia całe noce i ostatnio jest grzecznym dzieciątkiem (żebym nie zapeszyła tym zachwalaniem). Słoiki wcina i tylko mruczy to chyba tak jej smakuje.
Jeszcze tylko te ciągłe ćwiczenia trochę nam przeszkadzają, chociaż widzę, że dobrze się rozwija.
Zapominajko zdrówka dla Was.
Pyciolku butla też dobra, pamiętm jak dzis jak pisałaś o nieprzespanych nocach z Alexem i zastanawiałaś się kiedy w końcu to się skończy a teraz masz powtórkę haha czas leci.
 
reklama
Cześc baby;
Zanplo jestem w szoku jak szybko idą prace nad domem :D

Ptysiek zaczyna raczkować, w szoku jestem bo gdzieś mi niemowlaczka zginęłą i się dziewuszka robi mała :-)

Pyciolku mój organizm od ponad pół roku jest w szoku :D
 
moj organizm od osmiu miesiecy :D...i to w wielkim , ogromnym szoku :D

PYCIOLU...Marian, 43 tydzien 2900..takze , ja wcale nie mysle ze Malutka jest malutka..

a jak Malutka ma na imie, bo chyba cos przeoczylam..
 
reklama
Ja myślę że dopóki dzieci nie wyrosną to nasze organizmy nie odpoczną :-)
Zapominajko nie tak szybko to idzie, ale dużo się dzieje, wszystko jest w rozsypce, nawet zdjęć nie wrzucam bo ciągle coś jest nieskończone. Wiecie budowanie domu jest super, ale pochłania całe życie prywatne i już mi to zaczyna przeszkadzać. Ale super że malutka już się zaczyna sama poruszać, teraz będzie zwiedzała dom :-)
Odwiedziłam pracę, narazie do stycznia siedzę, co dalej- zobaczymy.
Może uda mi się jeszcze wskoczyć na to 6666.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry