reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Zapominajko dzięki, ale to jeszcze nie efekt końcowy więc zobaczymy jak będzie :) prawdę mówiąc to nie wiem kiedy przeprowadzka, jak skończymy :-D

Gdzie sie wszyscy podziewają? Jesień przyszła i forum zamarło.
Maja wczoraj zasnęła na fotelu z bułką w buzi i w sukni balowej kopciuszka :-) powinna być spiącą królewną.
 
Cześć dziewczyny :)

Mój Olek też zostaje kolejny rok w przedszkolu. Byłam dzisiaj na spotkaniu w przedszkolu i widziałam diagnozę. Ewidentnie nie nadaje się do szkoły. Największy problem jest oczywiście ze skupieniem uwagi-nie potrafi nawet przez chwilę usiedzieć w miejscu. I jak sobie pomyślę, że urodziłby się w pierwszej połowie roku, to aż mam ciarki :-( Panie stwierdziły, że niestety większość dzieci ma rozwój umysłowy i społeczno-emocjonalny na przeciętnym poziomie. Ciekawe, jak takie dzieci mają funkcjonować w szkole?

A jak Wasze dzieciaczki? Miały już robioną diagnozę? A jeśli tak, to co im wyszło?
 
Ja idę na omawianie diagnozy 18 listopada. Zobaczymy czego się dowiem :-D
Nie oczekuję cudów, Janosik skręcony mój, do szkoły się póki co nie nadaje. Ale zdaję sobie sprawę, że to jeszcze tyyyyle czasu jest. Prawie rok. Jeszcze może moje dziecię się uspokoi i będzie grzecznie siedział i rysował szlaczki :laugh2::laugh2::laugh2: Hłe hłe
 
Cześć

Ja juz byłam na diagnozie ... oczywiście nie nadaje się do szkoły :eek:. I tak bym go jeszcze nie posłała.
W ogole zrobił się ostatnio niegrzeczny :zawstydzona/y:

Zanplo podaj linka do swojego bloga :-)

Zimno się zrobiła. Jak rano wyjeżdżam do pracy to normalnie mróz czuć. Od jutra będę robiła o 2 godz dłużej :baffled: bo jedna pracownica zaszła w ciążę i poszła na chorobowe.

Czy wasze dzieci robią zadania domowe z chęcią ? Bo moje dziecko chyba ołówek parzy.
 
Agacia Marzenia są do spełnienia - bloog.pl
Majka nie ma zadań, ale Ona jest zafascynowana pisaniem, malowaniem i sama nas męczy żeby z nią coś robić :-D ciekawe czy będzie miała taki zapał jak trzeba będzie się uczyć w szkole, oby Jej to nie zanikło

Idziemy dzisiaj na szczepienie, juz się obawiam wieczora, znów będzie wrzask i problemy z zaśnięciem, muszę zapytać co moge dać profilaktycznie żeby złagodzić objawy.

Madzienko, Kana gdzie sie podziewacie? co u dziewczynek?
 
U nas jeszcze nie było diagnozy. Ale jaka by nie była to zostaje w przedszkolu. Na moje to ma się jeszcze bawić, potem będą obowiązki przez całe życie. ;-)
 
Majka ale agentka. Zanplo mam nadzieję, że fotkę jej strzeliłaś :D
U nas zadań domowych nie ma, ale Iggy do szlaczków ma słomiany zapał. 5 min i juz nie chce dłużej. Po weryfikacji przedszkolnej panie wystawiły mu opinię przeciętną. Tyle, że one testy robił przez 3 dni, a większość dzieci przez 2 miesiące ( bo OCZYWIŚCIE był chory). A problem ma z odejmowaniem, nadal nie określiły którą ręką ma pisać i to też go dyskwalifikuje (mimo, że obiema radzi sobie super) i nie wykonuje poleceń zbyt chętnie. Np. miał pokazać stopę, a on panią wyśmiał...

Jak widać nadaje się do szkoły super...
 
Cześć

Ja juz byłam na diagnozie ... oczywiście nie nadaje się do szkoły :eek:. I tak bym go jeszcze nie posłała.
W ogole zrobił się ostatnio niegrzeczny :zawstydzona/y:

Zanplo podaj linka do swojego bloga :-)

Zimno się zrobiła. Jak rano wyjeżdżam do pracy to normalnie mróz czuć. Od jutra będę robiła o 2 godz dłużej :baffled: bo jedna pracownica zaszła w ciążę i poszła na chorobowe.

Czy wasze dzieci robią zadania domowe z chęcią ? Bo moje dziecko chyba ołówek parzy.

Olek nie ma zadań domowych, ale w listopadzie nadrabiał trzy tygodnie nieobecności w przedszkolu, bo był na wakacjach ;-) u dziadków. Nie lubi robić szlaczków, za to chętnie rysuje.

Zapominajko-u nas z kolei jest problem z koncentracją uwagi i z podejmowaniem zadań, gdy pojawiają się jakieś trudności. Moje dziecko woli odpuścić niż się postarać...
 
reklama
Hej

W przedszkolu mieli badanie wzroku i słuchu. Wzrok w normie ale za to słuchu mu nie zbadali bo ma czop woskowinowy :szok:
Juz widzę jak się będzie darł.

Kokusia, bliźniaki, kana co u was?
 
Do góry