reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

I znowu ja :szok:
Witajcie w ten ponury dzień.

Zaraz jadę do pracy a tak mi sie nie chce:-(. Teoretycznie do 20 pracuje, zobaczymy jak w praktyce.
Nie zdążyłam posprzatać dzisiaj, a tatuś ma dzisiaj wieczorem dyżur z małym, więc pewnie jak wróce to nie będę miała gdzie usiąść, taki będzie bałagan.
Miłego dnia życzę :tak:
 
reklama
Hejka kochane;)

U nas wszystko dobrze;)
Majka ma pierwsze 100% samodzielne obroty z plecków na brzuszek za soba, superowo bawi sie tez juz paluszkami u stóp hahaha
a na podlodze podnosi dziwacznie pupe do góry i wije sie jak mała dzdzownica:p
poza tym chyba ida nam zeby, bo slini sie po pachy i tak "agresywnie" pcha wszystko do buzi ,ze szok....no i temp ma podwyzszona troszke, przez co od poniedziałku odkładamy szczepienie....

Mariczka za to troszke dokazuje, stara sie za wszelka cene zwrocic na siebie uwage....i zrobila sie taka "wymuszajaca" placzem...ale pracujemy nad tym:)

Poza tym wszystko po staremu.....
Ciesze sie ,ze u Was równiez dobrze:)

Zanplo domek jak marzenie:))) piekny!!!!!!!!

Pyciolku, Zapominajko
jak tam Wasze panny?

Madziu kiedy koniec tego Waszego konkursu?prowadzicie?
 
Michalinka dobrze. Żarłok z niej straszny. Wcina co 3 godziny z zegarkiem w ręku. Aferę taką robi o mleko na całą klatkę. Już jest za co chwycić ;-) alex wrócił od babci. A u nas w przedszkolu panuje szkarlatyna :-(
 
Witajcie ciągle coś a to konkurs recytatorski Juleczki a to jakieś występy w przedszkolu....a jutro spartakiada przedszkolna...więc u nas non stop coś się dzieje...
dziewczyny rosną...lenka raczkuje i wstaje więc pora obniżyć łóżeczko:tak:

co do diagnozy to idę w poniedziałek na konsultacje...

Zanplo jesteśmy a dziękujemy...Lenka rośnie i rozrabia...włazi wszędzie gdzie nie wolno...

Agacia moja lubi prace domowe aczkolwiek dużo ich nie ma...ale lubi takie ksiązki teczka dla 5-latka na przykład ale to dziewczynka...
a co do tego czopa to może uda Ci się vaxolem to rozpuścić??

Zapominajka
brawo dla Ptysi, my nadal bezzębne

Pyciołku
jeszcze przyjdzie czas na odchudzanie, niech je jak ma apetyt...
u nas też była szkarlatyna ale my nie zachorowaliśmy...i Wam tego życzę!!

Kanus brawo dla Majusi...rany jaka to jest Mariczka...pokaz ich zdjęcie z tego samego okresu..
a do Mariczki życze dużo cierpliwości...przejdzie jej...
co do konkursu to do jutra do północy...więc o głosiki prosimy
:tak:
Pokażcie nam Wasze emocje! Galeria | Lena&Kuba




 
HEJ :-)

Moja mała dzisiaj jakaś niespokojna...nie śpi od 8.00 ...
Alex został w domu bo jeszcze troszkę kaszlał.
Co u Was ?

Madziu ale Wy macie atrakcji....u Nas tego nie ma...nuda jednym słowem :(
 
Ostatnia edycja:
Dobrze słyszeć że dzieciaczki się rozwijają i psocą :-)
Pyciolku może i u Was się dużo dzieje tylko Madzienka chyba jest specem od wyszukiwania takich wydarzeń.

Byłam wczoraj z Mają w kinie 6D, słuchajcie wprawdzie to była bajka ale jak sie ubawiłam. Może dla niektórych z Was to nie nowość ale dla mnie 1 raz haha. Wszystko sie ruszało, wiał wiatr, zostałyśmy opryskane sprayem na muchy, rakiety latały zaraz obok nas a bajkowe muchy prawie dotykały twarzy, haha poczułam się jak dziecko. Czasem zadziwia mnie fakt, że człowiek stwarza takie technologiczne wynalazki.
Majka wyszła i mówi, ale było odjazdowo :-D
 
Hejka kochane:)

Zanplo zazdroszcze udanej zabawy:)
Tutaj Kamil chodzi z Mariczka na takie "wypasione" bajki:)

A my kochane wczoraj zakupilismy naszemu Majakowi hustawke i mate z Fisher Price...i mała jest wniebowzieta;)
Znalazłam za naprawde nieduze pieniazki na kijiji, cos na zasadzie naszego Allegro.... za oba zapłaciłam 45$....
Własnie lezy sobie w hustawce, a ja a ja mam wolne rece...jupiii:p hahaha

Uciekam robic sniadanko starszakowi mojemu:) i troszke ogarnac mieszkanko zanim brzdąc pojdzie na drzemke....

buziaczki miłego dnia kochane;***
 
Witajcie, ja dzisiaj zaliczyłam konsultacje...Julka nadaje się do szkoły na 110pkt dostała w diagnozie 106pkt...ale i tak nie puszcze jej...

poza tym u nas tfu tfu póki co zdrowo trzymamy sie

Kanus super prezencik dostała Majeczka

Zanplo my tez odwiedziliśmy ostatnio kino 5D a te dodatkowe atrakcje to i mnie zaskakiwały!!!

Pyciołek jak Michalinka???spokojniejsza...
buziak za pierwszy miesiączek...

Moja zaczyna wstawać...łóżeczko obniżone, raczkuje i włazi wszedzie a przy tym kable kontakty to to co ja najbardziej interesuje
 
reklama
Hej;
Madzienko super, że Julce tak wyśmienicie poszło. Jak konkurs foto?
W kinie 5d to i ja nigdy nie byłam :-D
Ja jestem jakaś przygaszona, chandra i tyle :(
 
Do góry