reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie

nie będziecie mnie kojarzyć po tyn nicku, pisałam z wami w 2008 roku pod nickiem sawka, spodziewam się drugiego dzidziusia, tym razem urodzi się w czerwcu, i chciałam się z wami podzielić tą wspaniałą wiadomością...
Pozdrawiam
 
dziękuję :-D

co u mnie wszystko w porządku, jak pewnie wszystkie wasze dzieciaczki Lenka chodzi do przedszkola, trochę martwi mnie przymus wysyłania dzieci w wieku sześciu lat do szkoły, wiem że akurat my mamy wolny wybór jednak niestety w mojej małej miejscowości większość sześciolatków nawet z drugiego półrocza do szkoły będzie iść więc i raczej też będę musiała ja posłać. A jakie wy macie stanowisko w tej sprawie?
pracuje dalej w kadrach, na zwolnienie na razie nie będę szła, myślę tak dopiero w kwietniu
od dwóch lat mieszkam już u siebie, kupiliśmy z mężem mieszkanko :tak:
płci dzidzi jeszcze nie znam, choć bardzo chciałabym już widzieć kto siedzi w moim brzuszku :tak:
 
reklama
Do góry