reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cześć kochane :-):-)
u Nas dobrze...Mała ok, Alex tez tylko siedzi w domu nie chodzi do przedszkola bo tam jest epidemia szkarlatyny a nie chcialabym by mała też miała...:shocked2:
Alex robi się zazdrosny o siostrę...w sobotę zabraliśmy Go specjalnie do Opola na salę zabaw i wyobraźcie sobie ,że nie chciał wejść tam bo bał się,że go zostawimy...:eek: nie wiem już jak mam mu tłumaczyć...:zawstydzona/y:Ogólnie widać,,że bardzo ją kocha i dba o nią...aż za bardzo bo nie odtępuje Jej na krok...tam gdzie ona ( czyli ja albo D) tam, i on...w ogóle nie bawi sie w pokoiku tylko z Nami urzęduję...męczące już to jest :-( ale nie wyganiam Go by się nie smucił :eek: macie jakiś pomysł ????

Zdrówka dla wszystkich chorujących...
a dla świętujących 5 urodzinki wszystkiego kolorowego :)
 
reklama
Agacia ja mam od dwóch miesięcy zmienione opony :-) U nas zimnica okropna. Ale póki co śniegu nie ma :tak:

Janosik po diagnozie. Wypadł lepiej niż myślałam, że wypadnie :-) Tak naprawdę oprócz ogólnego skręcenia, braku uwagi, braku koncentracji i przeszkadzania w zajęciach to jest ok :-D;-)

Pamięć ma dobrą, szybko się uczy i zapamiętuje, zadania wykonuje wszystkie tak jak trzeba, jest aktywny, podejmuje wyzwania, jest samodzielny, sam decyduje z kim i w co i czym się bawi normalnie cudo. Poza jednym "ale" - szybko się nudzi i wtedy zaczyna się kręcić, robić fikołki, patrzeć w sufit :tak:

W studiu w porząsiu. Początek listopada był masakryczny, bo dwa długie weekendy spowodowały brak ludzi :sorry: Ale powoli nadrabiamy.

Aaaaa jutro chyba w "Pierwszej miłości" na Polsacie o 18 będzie mój mężowy. Tak mi się wydaje, że to jutro :tak: Będzie grał pana doktora :-)
 
Witam mamuski:)

aj aj on miło zaskoczył mnie ten moj kochany mezus:D

Pyciolku u nas sprawa ze straszakiem wyglada identycznie... Malutka uwielbia ale po 1000 razy dziennie sie pyta czy ja kochamy i jak jestem na nia zła to sie mnie pyta cos na zasadzie "ale nie zamienisz mnie na inna córeczkę?" :( i ciagle jej mówimy ze jest dla nas tak samo ważna jak Majka i jest pierwsza bo starsza:) Kamil zabiera ja do kina i na spacery, do muzeum itp ja tez staram sie z nia zawsze cosik porobić jak mała spi, ale wiadomo jest tez mieszkanko so ogarnięcia itp sprawy... Jak mis wraca padniety z pracy to Mariczka nie da mu nawet obiadku porządnie zjeść... No i co tutaj duO mowić zrobiła sie poza tym zwyczajnie strasznie niegrzeczna....:(

Myszko brawo dla Janosika:)))

Asiulka tak Majka jest sZczuplejsza do Mariczki :) Mari w jej wieku ważyła juz ponad 8kg :p ogolnie podobne sa tylko wizualnie...
 
Witajcie kochane,
u nas nic nowego oprócz ospy , ale lepiej teraz chyba zaliczyć to paskudztwo niż w późniejszym wieku:tak: Ja pracuję dalej w firmie windykacyjnej , ale już w biurze obsługi klienta.
Wygoliłam sobie prawy bok głowy na znak wewnętrznego protestu:-p i tak od sierpnia non stop podgalam. Muszę koniecznie poczytać co u Was, bo na Fb za mało informacji, ale ze zdjęciami jestem na bieżąco - dzieciaczki rosną jak na drożdżach a my młodniejemy :-)

aa i zaczęłam podpalać faje:wściekła/y: ale walczę z tym, na razie tylko na imprezach, ale i tak wstyd mi za siebie, tyle nie paliłam..
 
Ostatnia edycja:
Cześć mamuśki

Mati juz lepiej, jutro idę na kontrolę.
Pani doktor powiedziała, że albo ma anginę ropną albo szkarlatynę ... to zależy czy wysypka się pojawi. Nie pojawiła się więc pewnie angina ropna, ale czytałam ze jak ktoś przechodzi drugi raz szkarlatynę to łagodniej, czyli bez wysypki i łuszczenia się skóry.

No i u nas padał śnieżek dzisiaj ...
 
Agaciu zdrowka dla Matiego!!!!!!!!!!

Kankiya
oj nie ładnie tak popalac mAMUSKA:p

My wybieramy sie zaraz na dworek, troszke sie białawo zrobiło dookola i Mariczka nam dzisiaj nie odpusci:p hahahha
Maja za to maridzi strasznie..... jejku niech te zebole sie juz pokazuja, bo oszaleje:p

buziole miłego dnia mamuski:***
 
Cześć,
u mnie tylko mróz. Śniegu ani płatka. Może i dobrze - nie lubię zimy i niecierpliwie wiosny wyglądam.
Agacia daj znać jak po kontroli.

Ja mam jakiś kryzys. Odchudzam się, a nie chudnę, non stop boli mnie baniak, Ptysia ząbkuje i daje czadu. Nadal nie wiem co z autem i w ogóle ble
 
Myszqo oglądałam, widziałam Pana doktora, wczoraj i dzisiaj :) masz teraz męża aktora :-)
Oj dziewczyny, u nas też dzisiaj marudzenie i pchanie wszystkiego do buzi, ja już nie wiem czy zęby czy tak po prostu jest.
Byłyśmy dzisiaj z Mają u dentysty bo znów dziurka wyszła i jak na złość pomiędzy zębami więc 2 do leczenia. Na szczęście była dzielna jak zwykle.
Agacia zdrówka dla Mateuszka.
 
reklama
Witam i ja ;-) no Myszqo jeszcze troche i fanki nie dadza mu zyc:p Zapominajko ja wogole ostatnio nie mam pomyslow na prezenty:$ Agaciu zdrowka dla Was;-) kurcze caly czas sie zastanawiam czy dac Bianke za rok do szkoly:-( z tego co Was podczytalam wszystkie chyba zostawiacie maluszki w zerowce,ale czy w przedszkolnej czy do szkolnej?
 
Do góry