reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Oo to Iggy duzy,moja to kruszyna ,ale sa tego plusy- po malu wyrasta z ciuchow;-) Kurcze odkad Biana ma ospe spi do poludnia i chodzi pozno spac,masakra:-(jutro moja mama mnie zmienia a ja do pracy,ale mam Was juz w tel,wiec na pewno bede sie odzywac czesciej;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny

PO kontroli z Matim wszystko ok, jednak była angina. Antybiotyk jeszcze bierze i nie ma chodzić do przedszkola przez 2 tyg :szok:. Jutro mamy takie spotkanie w przedszkolu mamy z dziećmi, bedziemy robic ozdoby świateczne. Chyba z Mateuszem się przejdę.

Zimno się zrobiło, ja nadal zapier .... w sklepie ( zwariuje)

Kankiyja ja Mateusza nie puszczam wcześniej do szkoły. A waży 15,9 kg , wysoki 104 cm.

No i byliśmy u fryzjera ... szok, nie zrobił sceny, nie krzyczał, nie wyrywał się, siedział nieruchomo :szok:. Ale żeby nie było za pięknie, to byliśmy u innej pani fryzjerki ( nie tej naszej ) i go brzydko obcieła. Wygląda jak w kasku.

Myszko ... ja nie widziałam tego odcinka :-(, gdzie mogę zobaczyć?

Ja mojemu mężowi kupuje golarkę.
Macie jakiej pomysły na prezenty dla dzieci? Np. dla dziewczynki 5 - latki, 7- latki. Dla chłopca 12 -letniego ? :eek:
 
Dzien dobry. My w sobote swietowalismy urodziny dzieciakow. Ale po kilku glebszych co niektorzy mieli ochote zabalowac. Babcie zgodzily sie zostac z dziecmi ( moja mama z moimi, tesciowa z dziecmi szwagierki) i ja tez dalam sie namowic na wyjscie do takiej naszej miejskiej dyskoteki. Wybawilam sie, ale tanczyc moglam tylko z bratem meza. Moj chlop czasem jest tak glupi, ze az wstyd mi za niego. A wczoraj pol dnia dochodzilam do siebie.

Kankiya mysle, ze Bianka wcale malo nie wazy. Filip mierzony jakis czas temu mial 112cm a wazy 17,5kg. Ten to jest dopiero chudzielec, a je za trzech. Zuzia natomiast ma jakis metr i wazy 15kg z hakiem. A wcale nie wyglada na drobna, ale ona ma chyba po mnie taka budowe, ze wyglada na wiecej niz wazy.

Agaciu ja mam problem z tym co kupic moim dzieciom pod choinke, a co dopiero obcym. I tak jedni i drudzy dziadkowie mecza mnie jakie zrobic im prezeny na swieta i musze cos wymyslic, wiec my juz chyba odpuscimy.
 
Hejo
myślałam ,że większa jest różnica wagowa między naszymi dzieciaczkami ;-) dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi:-)

ciągnie mnie do fajek coraz bardziej.. buuu:zawstydzona/y:

Myszqo a czy Ty nie wybierasz się do Wrocka z mężowym? czytałam Twojego bloga po dłuższej przerwie i jak zwykle wyłam:zawstydzona/y:
Asiulko super,że wyrwaliście się na disco, Wam też należy się odskocznia a mężowy co zadrosny?? ahh te chłopy zresztą nie dziwię mu się ma taką laskę w domu:-p

z prezentami też jestem w czarnej dupie:sorry2: Biance kupiam lalkę Pony z kucykiem i dalej nie mam pomysłów
 
Hejka kochane:)

U nas po staremu....

Moja młodsza Boryska skonczyła juz 5 miesiecy.....ahhhhhh masakra jak ten czas szybciutko leci....zaraz beda trzecie nasze swieta tutaj w Kanadzie....wierzyc sie nie chce....
Majak rozgadała sie po swojemu na całego....hahaha gege,eh, egie.....hahahhaa no i raz było nawet baba:p
o tego coraz lepiej z podnoszeniem głowki, zaczyna trzymac juz całkiem długo:)

Mariczka odlicza dni do swiat i urodzin:) Niestety wypad z tatusiem do kina na FROZEN nie wypalił,bo wszystkie bilety wyprzedane..ale za to załapała sie na lale z bajki :sorry2:tak córeczka tatusia potrafi naciagnac go na wszystko:dry:..moze w przyszły weekend kupimy bilety online...

No i my z prezentami tez daleko w polu....mamy tylko na Mikołaja Kolejna lale kucyka Rarity chyba....poza tym dluga liste:p haahha

Kankiya nasza kluska wazy 22 kg i ma teraz 110 cm....

Asiulka no to syuper ,ze sobie "pobalowaliscie" .....ah ten zazdrosny mezowy.....no ,ale jak ma sie taki skarb:))))

ok uciekam bo mała wzywa buzioleeee:*
 
cześć baby :)
Miałam problem z hasłem ale nareszcie sobie przypomniałam :)

Zapo chwal się jakie projekty są Waszymi typami ?

A ja się pochwalę,że od 3 tygodni jesteśmy właścicielami działeczki :)

Kanusia zdróweczka dla Twojej ksiezniczki za 5 miesiączków :)
Kinkiya mój ma 109 cm i 20 kg.

Dziewczyny jakie mleko podajecie dla swoich maluchów? A jakie dawałyście dla Grudniowych dzieci ?
Ja miałam bebilon...ale czytałam skład bebiko i jest praktycznie taki sam i cenowo o wiele lepiej...a jak Wy myslicie ?
 
Pyciolku ja dawałam Mariczce BEBILON i byłam mega zadowolona.... z Majcia nie mam na razie tego problemu....ale jakbym chciała tutaj kiedys podawac modyfikowane to z polskich mam tylko Bebiko....a tutaj sa Similac, Enfamil i jakies Nestle z tych głownych....:sorry2:
 
Pyciolku ja tez chyba dawalam Bebilon Biance z tego co pamietam;-) Kana i Pyciolku zazdroszcze wagi dzieci jak Wy to robicie:-/;-) U nas na szczescie po biegunce ani sladu a krosty goja sie ladnie:-) jutro idziemy na kontrolna wizyte w piatek do przedszkola na mikolajki;-)
 
Dziewczyny chcę kupić Biance jakąś fajną grę , w którą będziemy mogły grać w zimowe wieczory co polecacie, bo tyle tego na sklepowych półkach i nie wiem co wybrać:sorry2:
 
reklama
Hej;
Pyciolku gratuluję!!!!! Kupiliście tę o której kiedyś myślałaś?
Ja Igorkowi podawałam Bebilon. Teraz nie daję nic, bo Ptysia gardzi innym niż moje.

Kankiya ja polecam ten sklep Dragonus gry są dobrze opisane i wysyłka natychmiastowa.

A projekty mamy 4, ale chyba i tak skończy się na architekcie. Bo cenowo to podobnie wychodzi
 
Do góry