reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej laseczki

Ja się szykuję do pracy. Na razie piję kawke i ozdabiam torebki na prezenty do przedszkola mojej siostrzenicy.

Pyciolku gratuluje !!! :-)
Ja dawałam Mateuszowi bebiko, i byłam bardzo zadowolona.

Nadal nie wiem co mam kupić dzieciakom na świeta. Brak pomysłu.
 
reklama
witajcie
wieki mnie tu nie bylo
ogolnie brak czasu masakryczny
dzis jestem w domu, bo Karolinka ma zapalenie prawego pluca i zapalenie oskrzeli, wiec antybiotyk:-(
u nas waga 22 kg i 120cm, rosnie jak na drozdzach, a niby niejadkiem jest, kombinezon zimowy kupilam 136 i jest oki

Pyciol, my bebiko dawalismy, a od 7 mies krowie mleko i kasza manna
 
Ostatnia edycja:
Witam Mikołajkowo:-)

Kurcze dwa dni mnie nie było i jestem na bieżąco z forum:eek: Bianka dzisiaj poszła pierwszy dzień po ospie do przedszkola i tyle atrakcji na raz, dostała w przedszkolnym prezencie grę skaczące małpki i grę w statki i taka zadowolona:-) ja też zresztą , bo wczoraj miałam mikołajkowe piwko z pracy:-)
 
hej

Mamusia zdrówka dla Karolinki.
Kankiyja no fajnie masz z tym Mikołajem w pracy :-D

Dzisiaj Krzysztof robił w firmie mikołajki dla dzieci tzn. Nasz Mateusz był i dzieci pracowników firmy. Pan przebrał się za Mikołaja i obdarowywał prezentami. Mateusz stwierdził, że ten Mikołaj nie był prawdziwy bo miał maskę. Mąż mu tłumaczył, że MIkołaj musiał ją założyć, żeby go dorośli nie poznali, bo widzieć mogą go tylko dzieci :-D
 
Ale wam fajnie.
Agacia a dużo macie tych dzieci pracowych? Jakie dawaliscie im upominki? bo my się właśnie przymierzaliśmy, ale skończyło się na zwyczajnych paczkach :D
 
U nas mikołajki bardzo udane, dziewczynki obładowane prezentami od wszystkich.
Za tydzień Maja robi urodziny da koleżanek więc będzie mała imprezka.
Zasypało nas śniegiem, a teraz deszcz, najchętniej nie ruszałabym się z domu, ale musimy jechać na ćwiczenia.
Maja piła Bebilon, a Weronika pije NAN bo tylko to jej podeszło.
Pyciolku gratuluję zakupu !!!
 
reklama
Do góry