reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ale wam fajnie.
Agacia a dużo macie tych dzieci pracowych? Jakie dawaliscie im upominki? bo my się właśnie przymierzaliśmy, ale skończyło się na zwyczajnych paczkach :D
Zapominajko dzieci dostały słodycze, książeczki ... takie skromne, nic wielkiego. A dzieci była czwórka.

Witajcie :-)

Jestem w czarnej dziurze z prezentami :szok: Przeraża mnie to.
 
reklama
Cześć Laseczki;-) U nas dziś słoneczko, ale niestety w domu gnijemy:eek: Zuzia jakieś wirusisko złapała i gorączkuje od niedzieli bez żadnych innych objawów. Ale na razie póki co temperatury nie ma, więc mam nadzieję, że zmierzamy ku końcowi:tak: Filip na razie się trzyma i do przedszkola chodzi.
U nas Mikołajki dzieciaki miały 2 razy. W przedszkolu i u siostry wujek przebrał się za Mikołaja. Chociaż to święto też raczej skromnie obchodzimy, maluchy tylko słodycze dostają. Większe prezenty będą pod choinką. Za dużo tych okazji mamy w grudniu. Zuzia tym razem odważniejsza była. Rok temu na widok Mikołaja ze strachu posiusiała się w majtki.
Imprezki urodzinowe mamy już za sobą. Za jednym zamachem odbębniamy i Zuzi i Filipa, bo dzieli ich tylko 6 dni. Pewnie przyjdzie moment, że będą się buntować, że nie chcą mieć razem urodzin.

Nie mam dziś kompletnie pomysłu co zrobić na obiad. Na zakupy przydało by się jechać, ale nie mam co z małą zrobić, a nie chcę jej jeszcze ciągnąc po sklepach:eek:

Agaciu nie wiem czy jakoś Ci to pomoże, ale moi pod choinkę dostają; dla Filipa samochód zdalnie sterowany, dla Zuzi toaletka do malowania, domek kartonowy do malowania wspólnie i jakieś układanki, puzzle.

Zapominajko
udanej imprezki urodzinowej:tak:

Pyciolku Filip pił najpierw Nan, póżniej Bebilon. Zuzia w sumie tylko cyca jadła, sporadycznie jak gdzieś musiałam wybyć piła Bebilon. Myślę, że jeśli mała żadnych problemów brzuszkowych nie ma to Bebiko też jest jak najbardziej w porządku.
 
Ostatnia edycja:
Asiulka zrób zapiekankę makaronową, na nią zawsze się znajdą składniki, moja właśnie siedzi w piekarniku :-)
Ostatnio nie wyrabiam czuję się jak więzień w domu, mam tyle rzeczy do załatwienia a nie mam z kim zostawiać dzieci. Teraz w zimie jeżdzenie z nimi po sklepach i urzędach to męczarnia.
Mąż też jest już zmęczony budową i marzymy o końcu żeby znów normalnie funkcjonować.
U nas większe prezenty są na mikołaja a pod choinkę drobiazgi.
 
Witajcie u nas leci dzień za dniem...dziewczyny rosną zdrowo tfu tfu tfu tfu....Lenka raczkuje i wszystko ją interesuje, najbardziej kable, pstryczki, kontakty...włąsnie przed chwilką wyłaczyła mi listę od kompa...
dzisiaj świętujemy...ale mała imprezka była już wczoraj...ach te nasze grudniowe skarby tyle prezentów w jednym czasie...
Urodziny dla koleżanek i kolegów robimy po nowym roku żeby prezenty ciu bardziej cieszyły...a przy okazji połączę je z Lenkowymi pierwszymi urodzinami...

weekend Mikołajkowy...Lenka zachwycona postacie Mikołaja i tylko cały czas uuuuu straszyła jak ktos miał czapkę na głowie...
w tym roku nasz Mikołaj przyleciał spadochronem....i nawet słychać było jak ląduje na dachu...więc dzieciaki zachwycone....:tak:

Asiulka zdróweczka dla Zuzanny

Kanka jak Twoje skarby...juz katarek poszedł sobie???

Zapominajka udanej imprezki....

Mamusia wszystkiego najlepszego!!!!

Zanplo trzymam kciuki żebyście się szybko wprowadzili...

powoli zmykam po Juleczkę bo dziś jej święto, trzeba jej jakoś popołudnie umilić;-)!!!miłego dnia
 
Hej kobietki ,sto lat dla solenizantow gruniowych;-) kurcze od czwartku mnie strasznie glowa boli az na wymioty mnie bierze:-(
 
Zanplo wierzę, że jesteś zmęczona.

My po imprezce, było super, ale dzieciaki tak się spociły, że szok. No i Iggy dziś już do przedszkola nie poszedł. A ja mam zakwasy takie, że ledwo się ruszam. W firmie mamy taki kocioł, że w tym roku nawet czasu na architekta nie mamy :confused2:

Dacie wiarę, że nasze grudniowe maluchy już 5 lat na świecie...
 
wpadłam pochwalić się ,że a 3 godz. spotykam się z Vive:-)

Zapominajko -super, że imprezka udana, my niestety ze względu na urodziny w święta imprezkę zorganizujemy typowo rodzinnie nie wiem co na to sama solenizatka:zawstydzona/y: a cóż to za kocioł w firmie?

Zanplo współczuję, ja z jednym dzieckiem nic nie potrafię załatwić będąc z nią non stop sama a co dopiero z dwójeczką:szok:
Madzieńko gratulacje dla Lenki :-) super,że już raczkuje a z tymi urodzinami po nowym roku powiem Ci,że super pomysł;-)

Asiulko- zdrówka dla Was
Kanuś w Wy jak tam opanowałyście katarki?
 
Ostatnia edycja:
Cześć

Madzienko gratulacje dla Lenki.

Kankiyja , vive widziałam zdjęcie :-)

Mam pytanie do was ... czy możecie mi polecić jakąś golarkę dla mężczyzn ?
 
reklama
Hejka kochane:)

Dziekujemy za troske:) co do katarku to jest coraz lepiej....Mariczka prkatycznie dzisiaj juz nie "smarka czy smarcze" hahah a Majkowy katarek tez jest na wykonczeniu na szczescie....ale ogolnie chyba jakies wirusisko panuje,bo pelno dzieciaczkow doodkola zakatarzonych biega....
U nas powróciły spore mrozy....niby tylko -10, ale ciagle wieje strasznie i odczuwalne okolo -20....takze rzadko wychodzimy na spacerki...;/
No i planujemy powoli Mariczkowe urodzinki...5...wowwwww :szok::-D
Mieliśmy miec na sali zabaw, ale okazało sie ,ze ta blisko nas zlikwidowali, a ze my bez autka to dalej gdzies odpada...:( takze urodzinki beda w domku.....:) mam nadzieje,ze Niunce beda sie podobały:)))

A pozniej juz Swieta, wigilia w tym roku jest u nas.....takze tez bedzie wesolo:)

Majula gadula na całego po swojemu.....hahaha jest taka smieszna..... ale tak jak Mari do wszystkich sie usmiechała od małego i cieszyła jak szalona, tak Maja jak zobaczy kogos obcego w windzie, a juz nie dajboze jak sie do niej odezwie to ryczy na całego:p hahaha rózne charakterki jak nic:p hahahah

ok uciekam bo sie zaraz moje dziecko wscieknie....buziaczki

100 latek dla wszystkich solenizantów:**************
 
Do góry