reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

stefanka

CENTRUM DOWODZENIA NICZYM
Dołączył(a)
5 Lipiec 2007
Postów
4 625
Zapraszam wszystkie przyszłe grudniowe mamy!!!
Mamy z grudnia 2007 służa pomoca!

Witajcie i nie wachajcie sie pochwalic i podzielić z Nami radością.
Oficjalnie otwieram wątek specjalnie dla Grudniowych mamuś 2008.
 
reklama
HURAAAAAAAAAAAAAA nareszcie mamy grudniowe maja swoj watek:)
Koniecznie trzeba wszystkie mamuski wyszukac:)
Stefanka jestes mamusia czy bedziesz?:)
 
Serdecznie witamy wszystkie mamusie grudniowe 2008 :-) Życzymy Wam wspaniałych ciąż i wspaniałych dzieciaczków :-)

Grudniowa mamusia 2007 wraz z Oliverkiem

Ps. Możliwe, że sama zagoszczę na tym wątku, ale to się okaże za 3 dni ;-)
 
Witam serdecznie:)
ja wiem od wczoraj,:happy:
wprawdzie termin miesiączki mam za tydzień ale lekarz powiedział że jest przekonany że to ciąża,:-) nie mogę się nacieszyć:tak:

Trzymajcie kciuki żeby malutkie przetrwało ten tydzień...
 
To i ja równiez Serdecznie witam wszystkie Grudniowe Mamusie 2008
Ja jestem Grudniówka ale 2007 i mówie wam, tak ten rok zleciał że hej!!
Pewnie większość z was jeszcze niewie że będzie mamusiom, ale na dniach sie dowie:-D ja zobaczyłam 10 kwietnia II kreseczki na teście...

Kasia mam nadzieje ze tu zagościsz na stałe:tak: ale od nas nie uciekniesz;-)

anthea trzymam mocno kciuki!!!:tak:
 
Ja jako mama Sierpniowa 2008 życzę Wam kochane Grudnióweczki samych radosnych chwil w błogosławionym stanie i cudownych dzieciaczków!!! :):):):tak:
Trzymajcie się cieplutko!!!:-):-):-)
 
Witam wszystkie Szczęśliwe!!!
Mój termin według własnych wyliczeń to 2 grudzień. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień. Jak na razie szczęście przeplata się z ogromnym strachem i obawą. Tak bardzo pragnę, żeby było wszystko dobrze....
 
Witam GRUDIÓWECZKI 2008, jeszcze tak niedawno był wątek Grudzień 2007 a już się kolejny rok pokazuje jak miło.
Oczywiście dołanczam się do GRATULACJI i życzę spokojnych miesięcy z dzidzią pod serduszkiem.:-):-):-) Czekamy na kolejne chętne do zagoszczenia na tym wątku.
Majowa mamusia 2008
 
reklama
Hej Dziewczyny:)

Ja wpisalam sie na listopad wg kalkulatora BB moj termin wypada na sam koniec listopada, ale @-ki mialam zawsze nieregularne wiec trudno powiedziec:baffled:. Jutro po pracy pierwsza wizyta u gina :-D bardzo na nia czekalam ale juz jest malusi nerwa, mam nadzieje, ze wszytsko bedzie dobrze i byc moze bede jednak gruniowa mamusia :-).

Pozdrawiam
 
Do góry