reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Juz mi endykrynolog dał skierowanie na badanie cukru. Naprawde dziekuje za te wszystkie rady, szczegołnie za te migdały, napewno je kupie i bede podgryzać, to jest moja pierwsza ciąża i jestem troszke oszołomiona tym wszystkim i trochę zagubiona. ale to chyba normalne. Czytałam ze uczucie zagubienia minie.
 
reklama
Witam przyszłe grudniowe mamusie:-)
ja nazywam sie Żaneta mam już wspaniałą córcie Maje z maja a teraz postaraliśmy sie z mężem o siostrzyczkę albo braciszka dla niej:-) z moich obliczeń termin porodu mam na 28 grudnia a wszystko sie wyjaśni jak pójdę do ginekologa. Mieszkamy w Wielkiej Brytanii od 3 lat. Na forum majowym jestem od narodzin córci a teraz jak mnie przyjmiecie to dołączę do Was
 
hej:-)
Żania7 pewnie że przyjmiemy z wielką radością:-) Masz termin dzień po mnie ciekawa jestem jak to będzie w praktyce...Ale teraz spokojnie czekajmy na naszek kruszynki:-) Ja do lekarza idę jutro mam nadzieję,że sie dostanę:baffled:, w razie czego zdam sprawozdanie na grudniowej mamie u lekarza:-)
 
Dziewczyny wkońcu dzis miałam okazje zobaczyc moja"fasolkę"bo jakos wczesniej nie było nic widac...Termin według ostatniej@ to 23 grudzień.Pozdrawiam was wszystkie i zycze optymizmu.
 
Witam Panie
icon7.gif

I witam się także ze wszystkimi,które do nas dołączyły:tak:
Ja miałam jutro iść do lekarza,ale jednak idę w piątek i już nie mogę się doczekać
icon7.gif

W końcu zobaczę jak moja kruszynka urosła:tak: Powiem Wam,że ja przez 6 tygodni nie miałam żadnych objawów i czułam się dobrze,tyle tylko,że podejrzewałam,że coś we mnie rośnie także nie brałam żadnych lekarstw nawet na ból głowy...Ale jak tylko zrobiłam test i sie dowiedziałam....tak koniec było mojego dobrego samopoczucia.Fasolka chyba poczuła,ze może skakać do woli,bo jest bezpieczna i żadnym lekiem nie zrobię jej krzywdy ;-)I tak mi teraz dokucza bez przerwy....Ciągle jest mi nie dobrze i czuję się jakby coś mi siedziało na żołądku,ale ani razu nie wymiotowałam...No i ciągle chce mi się spać...A brzuszek powoli rośnie choć to dopiero początek trzeciego miesiąca:tak: Narazie to raczej od jedzenia,bo okruszek wiecznie głodny i wysysa ze mnie wszystkie soki,ale mnie to bardzo cieszy
icon7.gif
 
Witam grudniowe mamusie:-).

Mam na imię Agata i postanowiłam do Was dołączyc:)
Termin porodu wg OM mam na 29.12 i jest to moja pierwsza ciąża i jestem lekko przerażona ogólnie:)
Wersja na dzień dzisiejszy jest taka że to 6tc:)
Powiem szczerze , że czuję sie okropnie ostatnimi dniami i jestem ciekawa czy Wy tez tak macie. Boli mnie po prostu wszystko - żołądek, brzuch, kręgosłup - masakra:)
Najgorsze jest to, że w pracy niestety nie ma się gdzie położyc choc na chwilke:)
No cóż, mam nadzieje że to szybko mija:)
Acha, moją dzidzie jeszcze troszkę "bezkształtną" widziałam juz w zeszłym tygodniu na usg:)
Narazie jeszcze jestem lekko "zagubiona", jakoś do końca to wszystko do mnie jeszcze chyba nie doszło:)
Mam nadzieję ze z Wami będzie mi łatwiej przez te 9 m-cy:-)

 
Agatkas spokojnie z Nami dasz radę :-)
Im Nas więcej tym lepiej.
Ja na tym forum bardzo dobrze się czuję bo dziewczyny zawsze pomogą i podpowiedzą.


ANIA2608 - ja także miałam takie przejścia gdy nie wiedziałam nic mi nie było zrobiłam test i koniec hihi :zawstydzona/y:
Wszytskie objawy łącznie z depresją...:baffled:
Ale już mi lepiej jest i bedzie jeszcze lepiej.
Ja moja dzidzię już widziałam i nawet rączkami machała:tak:

Agnieszka_AJ2811- Gratuluję zobaczenia upragnionej dzidzi:-)

Żania7 - witam, czuj się jak w rodzinie :-)
 
reklama
Agatkas witamy na naszym forum, to fajnie że jest nas coraz więcej:-), a jeżli chodzi o zagubienie w pierwszych tygodniach, to chyba kazda z nas to przerabiała...;-)nie ma się czym martwić:-)
Muszę wam powiedzieć, że jeśli chodzi o moje dolegliwości, to nie mogę nażekać, owszem czasem mnie mdli ale głównie kiedy jestem głodna:-)więc szybko temu zaradzam, na początku miałam kilka razy zgagę, ale tez mi przeszła jak Was tak słucham, to się niepokoję, czy aby ze mną wszytsko ok...?
 
Do góry