reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie;
Dorotko dlaczego taką restrykcyjną dietę stosujesz? Ja bym chyba nie dała rady.

Fakt, że moja waga stoi a ja bym chciała, żeby spadała, ale jak to przy karmieniu piersią na brak apetytu nie narzekam;-).
Marzycielko gratulacje dla męza!!! Teraz już powinno być lepiej z pracą.

Ewelw ja też staram się zabawiać małego, bo inaczej cały czas przy cycku by siedział. Dzięki temu trochę mam urozmaicenia. Staram się nie przystawiać częściej niż co 2h, żeby jakiś rytuał wyrobić, bo mam masakrę. Jak już jest bardzo źle, to kładę na przewijak, uwalniam małego z pielusi, żeby mógł sobie pofikać (bardzo to lubi) i go zagaduję. On to lubi więc na efekt nie muszę długo czekać.

Agatkas ja preacuję w biurze- nic ciekawego. Ale planuje wziąć wychowawczy i spróbować sił w innej branży;-), co z tego wyjdzie zobaczymy.

Powiem wam, że zamierzałam zacząć w tym tygodniu ćwiczenia - ale mam skrajnego lenia i zasłaniam się brakiem czasu:zawstydzona/y:. Aż mi wstyd
 
reklama
Dzien Dobry Laseczki:))))

Marzycielka przekaz ogromne gratulacje mezowi:) Zlosc mnie ogarnia kiedy pomysle, ze czlowiek tyle sie uczy i czaruje i pracy musi szukac miesiacami!! Polandia ehhh...

Agatkas ja tez nie umiem z pod pachy:)) A pracuje jako Store Manager, prowadzac coffee shop. I zeby nie bylo, ze zadzieram nosa!:)))))))

Costa Coffee

ale ja mysle, zeby sie zdegradowac, bo management i dzieci nie ida w parze czego doswiadczylam na wlasnej skorze:)

Laski gadalysmy juz o antykoncepcji i pare z was zdecydowalo sie na wkladke. Czy ktoras juz ja ma?? Jak sie czujecie, sa jakies efekty uboczne?

Landryneczka - moze Ty bys sie udzielila na kulinarnym, ja uwielbiam wloska kuchnie, moglabys podrzucic pare pomyslow - co Ty na to?

Pozdrawiam Was mamusie:)) Ide gotowac:))
 
No i obiadek juz gotowy:))

Czy ktos wie co z Krasek??

I YOKA juz do nas tak czest nie zaglada:no:

Jak planujecie Walentynki??
 
a propos tabletek to dlaczego musisz czekać na okres, chyba ze przy tych normalnych tabletkach trzeba !?
a kto zażywa Azalie itp ? jak to stosujecie i miałście w międzyczasie jakies plamienie ?

Justna ja stosuje od 4 dni. Pierwsza wzięłam od razu, bez czekania na okres(mogłabym czekac dłuuugo...) i mam brać kolejne opakowanie zaraz następnego dnia jak skończy mi sie pierwsze. Na razie plamień brak...ale to za krótko, żeby były...
Potem mam w planach wkładkę ale musze zrobić cytologie, wiec do tego czasu mam brac tabletki :-)
 
Witajcie

U nas nocka fajna, teraz mały lezy obok mnie i troche juz marudzi :zawstydzona/y:

Landryneczka ty to masz mocna nerwy :szok:, przeraziły mnie te zdjecia a co dopiero zobaczyc to na zywo :szok:.

Dzwoneczka to chyba masz super prace, napisz cos wiecej o niej :sorry2:.
A ja pracowałam w gazecie jako dziennikarz informacyjny.
 
Landryneczka - moze Ty bys sie udzielila na kulinarnym, ja uwielbiam wloska kuchnie, moglabys podrzucic pare pomyslow - co Ty na to?

MOWISZ I MASZ dodalam kilka przepisow te co mnie smakuja jak dokladnei chcesz o cos zapytac to napisz...
tylko uwazajcie wloska kuchnia jest tuczaca ja staram sie bardziej gotowac w moim domu po polsku:))
 
Witam dziewczynki! Pustawo tu dziś mamy. Ja mam oczy na zapałkach, bo mała dzisiaj jakoś marudzila między 4.00 a 5.30, a o 5.45 przyszedł już Jasio :szok:I po spaniu...

No to mam przynajmniej jedne plus z tej kłótni z mężem - znowu kilo mniej ;-) A minus to ciche dni, których szczerze nie znoszę, buuuuuuuu

Marzycielko - wielkie gratulacje dla mężusia! Brawo!
 
Madzieńka ja chyba jestem upośledzona bo nie umiem małej sobie ułożyć spod pachy... ostatnio kombinowałam az mala się wściekła i dupa:)nie wychodzi nam to:)
:-Dto ja też jestem upośledzona,bo tak nie potrafię

Mamuski karmiące piersią jadacie jabłka??? ja odstawiłam na początku bo nastraszono mnie,ze powoduja fermentację w jelitkach dziecka,a ja tak lubię je jeść,że masakra:baffled:
 
reklama
Do góry