reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
A moja Julka ma skazę :no: Dla mnie masakra bo ja w sumie tylko nabiał jadłam. Najbardziej mi szkoda kawy z mlekiem i sera żółtego....:-(
 
hej !!!

Ja dziewczyny jem wszystko, wszystkie cytrusy, owoce, soki, gazowaną wode i inne napoje(choc te rzadko bo nie lubię) :-)
Tośka nie ma żadnych wysypek, uczuleń a o kolkach zapomniałysmy jakies 10 dni temu :-)...no moze miałabym opory, żeby zjeśc grochówkę(choć mojej siostrze w szpitalu w australi podali jako pierwsza zupke po porodzie ;-))i bigos :-)

to tak jak ja ! jem i pije praktycznie wszystko (oprócz alkoholu i wzdymaczy) a tak to nawet troche bigsku zjadłam ostatnio ale robiłam taki pod moją Liwcie gotowany to moze dlatego zero reakcji ze strony Leny noi wstyd sie przyznać ale czekolade i ciastka pochłaniam :zawstydzona/y: ale nie moge sie oprzec jedyne co to zauważyłąm ze po cytrusach jak zjadłam duzo mandarynek to miała wysypke a tak wcozraj uraczyłam sie pomarańczką i nic ! tfu tfu żeby nie zpeszyć !!!

hura jedziemy na wekend do Brennej ! pierwszy Lenkowy wyjazd :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam w piątek trzynastego:-):-)

U nas nocka "rewelacja":no::no: o północy godzina przerwy :wściekła/y: , a od trzeciej masakra:wściekła/y::wściekła/y:, dopiero teraz zasnął:baffled:. Cały wczorajszy dzień był męcący:-(.
Odnośnie wczorajszego tematu, ja bardzo uważam co jem:-( zero: kawy, gazowanych, drobiu, cytrusów, śmietany , przypraw , dań gazopędnych i zero słodyczy :-:)-:)-( tylko biszkopty. Tomcio i tak się napina i okropnie pryta choć dostaje espumisan 4x5kropli.
Zobacz załącznik 114642
Jutro Tomcio kończy 8 tygodni:-):-)
 
Agatkas najwazniejsze żeby dzidzia miała głowke na wysokości piersi....ja korzystałam z dużej poduchy i mojej Julci ta pozycja bardzo pasowała:-Dszkoda że pokarm skonczył się:sorry2:
Katalog wygodnych pozycji - spod pachy

Wyślij mi adres mailowy to prześlę Ci intrukcję może pomoże Wam!!!!Trzymam kciuki:-)

Marzycielko wielkie gratulacje dla mężusia!!!!Teraz trzymamy kciuki za znalezienie pracki!!!!:tak:

Madzieńko mój adres: ajedrusyna@op.pl
Poproszę tą instrukcję:)
 
Witajcie kochane,
blizniaki jak czytam, że ty jesteś taka dzielna - praktycznie wszystko sama, to cię autentycznie podziwiam. Ja bym nie dała rady.

Idę bo szef mnie wzywa ...
 
Cześć dziewuszki :)
Ależ sypie u nas i syyyyypie :szok: A mnie się tak już chce wiosny...
Jutro Walentynki, a u nas chyba szczytem romantyzmu będzie to, że zaczniemy ze sobą gadać normalnie:zawstydzona/y: Ech....
W dodatku dzisiaj Jasiek obudził się z katarem - to raz, a dwa, okazało się, że ma lambrie :-(U mężowego w pracy kryzysowo napięta atmosfera. Normalnie, jak się sypie, to wszystko wokół, nie tylko śnieg...

hej !
hura jedziemy na wekend do Brennej ! pierwszy Lenkowy wyjazd :-D

Dobrze zrozumiałam? Do Brennej? To może zahaczycie o Cieszyn, to rzut beretem.
 
Hej;-) głowa mnie tak boli dzisiaj :-:)-(Już drugą kawę piję i nic:-:)-( u nas nocka cudna :tak: jak zwykle mały usnał ok 22 i spal do 6 :30:-D rozumie dziecko że trzeba być dobrym dla rodziców i pozwala nam się wyspac:-D:-D jak wspominalam kiedyś rozpoczęłam nauke samodzielnego spania lub leżenia młodego w łóżeczku i powiem wam że jestem zszokowana jakiego mam pojętego ucznia:szok::szok: w ciągu dnia potrafi nawe godzinke poleżeć jednym ciągiem w łóżeczku gapiąc sie na miśki i na karuzelę i gadając do nich:zawstydzona/y: jak tylko zaczyna troche marudzić podchodzę do niego pogłaszcze go porozmawiam i odchodze a on dalej gada z miśkami:-) wreszcie w spokoju mogę posprzątać wypić gorącą kawę:sorry2::sorry2:i już nawet z 3 razy usnął sam w łóżeczku bo do teraz usypiał na rączkach w trakcie karmienia przewaznie:zawstydzona/y: dosłownie chodzę dumna jak paw że moje dziecko takie podatne na nauki mamusi:-D:-D
 
reklama
Do góry