reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Drugi sms od Pyti "W c-nie na pediatrii. Lekarz tu powiedział ze nic nie slyszy na oskrzelach a nasza pediatra słyszy, ale Hania kaszle dalej i bardzo mało je. W ciągu 5 dni przybrała tylko 30 g wiec chyba dobrze ze nas przyjeli."
 
Wcześniej pisałam i mnie wywaliło :-(, coś się chyba kisi:-( bb nie wyrabia z twórczością grudnióweczek 2008:-D:-D
a tak poza tym moje dziecię spało od 16 do 18 i już boję się nocki:szok::szok:
 
Sms od Pyti- " No i jednak wylądowałyśmy w szpitalu :-(Oddział rodem z średniowiecza z jednym kiblem w piwnicy. Totalna masakra. w dodatku robią jej na razie tylko inhalacje i nic więcej nie wiem :-(Pozdrowienia dla cioc z bb ".

Jesteśmy z Wami dziewczyny
!!!

Kurcze oby szybko Hania wyzdrowiała i wracajcie do domciu:tak:


Wiecie co tak mnie bolą plecy , że od 3 dni jadę na przeciwbólowych :baffled: nie wiem co się dzieje.

Ponieważ trudno mi ćwiczyc w domku tzn. zmoblizować się to od marca idę 3 x razy w tygodniu na aerobik:-)
Muszę schudnąć bo masakra już jest ....:-(
 
Ojejku,dziewczynki ale mam ubaw z tych Kanowych dwoch tygodni i tych Waszych komentow apropos:-D

Kaja babeczko ty kochana moja czy to chodzi o cos ze mna związanego????:-p

Czesc wszystkim. Jestem taka wściekla od samego rana:crazy::crazy::crazy: wchodze do toalety po nocce i slysze ze gdzies kapie wode, nachylam sie ogladam i pierdzielona uszczelka puscila w rurkach i lekje sie na podloge!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y: jestem sama hydraulika nie moge wezwac bo gotowki nie mam, jestem uziemiona z Filipem w domu wiec nawet do bankomatu nie moge wyjsc:crazy::crazy: musze na męża czekac ktory bedzie po 19!!!:crazy::crazy::crazy: jasna cholera!!! podstawilam butelke litrowa i wylewam z niej wode co 30 minut gdyz tak cieknie!!!:crazy::crazy::crazy:

A z lepszych wiadomosci to waga znow ruszyla w dół:-):-):-) zostalo juz 3 kg do figurki z marca 2008;-);-);-)
Tygrysku nie wkurzaj sie nie warto.....trzymam kciuki za szybka naprawe...:*

Moje kochanie też sie w tym roku nie wysila na dzien kobiet daje mi swoja karte i moge na zakupy isc dla siebie:-D:-D:-D
Dziewczyny takie prezent to ja rozumiem....na bank bym skorzystała:p hahha

Czesc witam wszystkie mamusie i ich pociechy:-)Ja urodziłam synka Piotrusia 30 grudnia:tak:Super ze ze my grudniowe mamusie mozemy sie spotkac:blink:Pozdrawiam......
Witam bardzo bardzo sedecznie:)))))

Bliźniaki bardzo mi przykro z powodu pokarmu.,,,,cos czuje ,ze niedlugo tez tego doczekam,bo malutka cos znowu cycusia odtraca...a pokarmu coraz mniej,,,zaprzestałam sciagania, jak marika piła i teraz znowu nie chce mi leciec laktatorem...masakra....

Marzycielka gratuluje z całego serduszka nowej posady....mężowemu też:)))

Pytia bardzo mi przykro....ogromne buziaczki dla Hanulki i zyczymy szybkiego powrotu do zdrowiea....:zawstydzona/y:

No a tak poza tym to ogromne buziaczki dla reszty mamusiek....
U nas tak sobie...malutka znowu na spacerku była z ciociunia i łaziłysmy 3 godiznki....mam nadzieje,ze to sie przerzuci na moja wagę...pozytywnie oczywiscie.... wydaje mi sie,ze malutka ma lepszy humorek po tych spacerkach.... ale co sie narzyczy jak wczesniej wieczorem i w nocy to jej.....:rofl2:mysle,ze niedlugo oszaleje....casem puszczaja mi nerwy....chociaz walcze....
Z misiem tez sie przez to klóce,bo on idzie spac bo o 3:30 wstaje a ja do 1 łaze jak nakrecona....zauwazyłam,ze juz sie nawet bujam siedzac bez małej...paranowja.....
Zobaczymy co nas dzisiaj czeka....:confused:
 
mnie tez ciągle wywala :-(
na intymnym sie naprodukowałam i wylazł mi komunikat, ze za krótki post ...:-(
ide spac w takim razie...
 
Dla sprostowania tych 3 tyg ( sina ja jestem taka,ze szok....dopiero jak Was nadrabiałam zajarzyłam o co kaman :rofl2: ) to miało byc oczywiscie 3 godzinki.... Boze ,ale musiałam byc padnieta.. hahahah
 
reklama
Do góry