reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Troszkę Wam zazdroszczę myślenia o następnej ciąży. My pewnie się nie zdecydujemy już na drugie dziecko :-( No chyba, ze jakaś wpadka :rofl2:

Póki co muszę się wyleczyć z anemi. I na dodatek mam jeszcze niedoczynność tarczycy. I latam po lekarzach w poniedziałki i czwartki - jak moja mama przychodzi zająć się Jasiem. Ehhh...porażka normalnie
 
reklama
Hejka,

A z dobrych wieści to chciałam sie wam pochwalić, że wczoraj wyskoczyliśmy całą rodzinka na basen i Tośka spisała sie na medal!!! Pływała dumna i blada nawet zanurkowała z 3 razy(ponieważ chodziłam ze starszymi córkami na zajecia dla niemowlat wiem jak "zanurkować maluszkiem" tak, żeby nie opił sie wody)...mała po takiej lekcji padła jak zabita i spała 6 godzin potem obudziła sie z rykiem(z głodu)i dalej spała przez całą noc...

Ale fajowsko z tym basenem my też chyba pójdziemy w końcu tylko jak ja zanurkuje z Młodą?:confused:

Troszkę Wam zazdroszczę myślenia o następnej ciąży. My pewnie się nie zdecydujemy już na drugie dziecko :-( No chyba, ze jakaś wpadka :rofl2:

Póki co muszę się wyleczyć z anemi. I na dodatek mam jeszcze niedoczynność tarczycy. I latam po lekarzach w poniedziałki i czwartki - jak moja mama przychodzi zająć się Jasiem. Ehhh...porażka normalnie

Myszqa a czemu nie chcecie 2 dziecka??
Przykro mi , że taka chora jesteś.Musisz się wyleczyć bo ciężko chorować i opiekować się maluszkiem.

Słuchaj ja wyjeżdżam do rodziny na tydzień ale za ok 2 tygodnie czy mogłybyśmy z Młodą do Was podjechać?:-)
 
Witajcie kochane, ja miałam kolejną koszmarną nockę. Od kilku dni pies sąsiadów wyje niemiłosiernie. Pół bloku spać nie może. Dzisiaj nie wytrzymałam i napisałam karteczkę, że następnym razem dzwonię po policję, bo to jest nie do pomyślenia:angry:.

Marzycielko ja za ciążą nie tęsknię, ale jak pomyślę, że Igorek tak szybko rośnie to czasem chciałabym zatrzymać czas.
 
Witajcie mamusie!!!

Ja też Wam pozazdrościłam i umieściłąm nasze zdjecia, a więc zapraszamy:-D:-D:-D

MamaCzyTata.pl - Juleczka;-))))-

Co do Basenu to zazdroszczę...u nas też są takie zajęcia...ale pójdziemy na nie dopiero wiosną jak autko wyciągnę z garażu...bo teraz to już szkoda kaski wydawac na zimowe oponki a nie kupiliśmy ich wcześniej:-:)-:)-(achhh.....

Marzycielka jak pójdziesz na takie zajęcia to koniecznie napisz jak wyglądają...
 
Ale fajowsko z tym basenem my też chyba pójdziemy w końcu tylko jak ja zanurkuje z Młodą?:confused:



Myszqa a czemu nie chcecie 2 dziecka??
Przykro mi , że taka chora jesteś.Musisz się wyleczyć bo ciężko chorować i opiekować się maluszkiem.

Słuchaj ja wyjeżdżam do rodziny na tydzień ale za ok 2 tygodnie czy mogłybyśmy z Młodą do Was podjechać?:-)


Możecie wpadac kiedy chcecie :-) A co do 2 dziecka odpowiem Ci później bo Jaś mnie wzywa :-D
 
Witajcie kochane, ja miałam kolejną koszmarną nockę. Od kilku dni pies sąsiadów wyje niemiłosiernie. Pół bloku spać nie może. Dzisiaj nie wytrzymałam i napisałam karteczkę, że następnym razem dzwonię po policję, bo to jest nie do pomyślenia:angry:.

Marzycielko ja za ciążą nie tęsknię, ale jak pomyślę, że Igorek tak szybko rośnie to czasem chciałabym zatrzymać czas.



Zapominajko oj nie zazdroszcze tego psa:baffled::baffled:
 
Eager a gdzie chodzicie na basen? Tzn chodzi mi konkretnie o to czy woda jest chlorowana czy ozonowana?

Myszqa my teraz chodzimy na basen SGGW na Ursynowie...nad ozonem nawet sie nie zastanawiam, bo ozon to chwyt marketingowy ;-)...nie ma takiego basenu na swiecie, gdzie nie uzywałoby sie chloru...ja wychowana na wodzie z dobrym mocnym chlorem moge otwarcie powiedzieć nie ma nic lepszego niż lekko piekace oczka po mocnym pływaniu :-)...
ten basen akurat jest o tyle fajny, ze w basenie dla dzieci jest bardzo ciepła woda 32 stopnie i dzieci tak szybko sie nie wychładzają, w dodatku szefostwo basenu ni eoszczędza na ogrzewaniu powietrza i nawet po wyjściu z wody ni eczujesz zimna...czego ni emożna powiedzieć o innych warszawskich basenach :-( a troche ich znam...z Manią chodzilismy na Potocką gdzie woda jest juz troche zimniejsza...
 
reklama
Hej dziewczyny. Melduję się po długiej nieobecności ;-) Julka rośnie mi jak na drożdżach, aż nie chce się wierzyć, że to już prawie 2 miesiące od porodu.
Basen z dzidziusiem? Kurcze, zazdroszczę Wam :-)
 
Do góry