reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzięki za odpowiedz. :-)
Pytam dlatego, ze my mamy w bloku basen właśnie chlorowany. Ale nie wiem jaka jest temperatura - muszę się dopytać :tak:

Na SGGW jest woda b ciepła tj. 32 stopnie... atemp. powietrza 29 Toska dopiero po 45 min "pływania" lekko zaczęła trząść brodą ...
 
reklama
Hej, hej!!

Ja tez z moim latam na basen, ale moj sie opil wody...:crazy: EAGER mozesz bardzo Cie prosze dac jakies wskazowki jak z nim nurkowac zeby bylo ok?

Na SGGW jest woda b ciepła tj. 32 stopnie... atemp. powietrza 29 Toska dopiero po 45 min "pływania" lekko zaczęła trząść brodą ...
 
Fajnie macie z tymi basenami! Też bym z miłą chęcią poszła, ale u nas nie ma zajęć dla niemowląt :-(

My dzisiaj po kontroli u pediatry. Jest dużo lepiej, choć Hania ciągle jeszcze odkaszluje flegmę zalegającą w oskrzelach. No ale mam nadzieję, ze będzie coraz lepiej.
 
Jeśli chodzi o nurkowanie to nas uczono podobnie jak justine07, tylko nie dmuchamy dzidkowio w oczy a po policzeniu do trzech polewa sie główke wodą tak, żeby dziecko wzięło wdech a następnie trzymając jedą rękę pod piersiami a drugą na plecach wpycha sie maluszka pod wodę. Moje obie córki chodziły tak długo na zajęcia a ja sama spedziłam z nimi juz na zajęciach tyle czasu, ze chodzenie na zajecia z Tosią byłyby bezsensowne :-)bo ćwiczenia robie już odruchowo...
A nasza kariera pływacka zaczynała sie tu: AQUA MASTER: Witamy w szkole pływania niemowlat., szkołe prowadzi małżeństwo Państwa Krawczyków, polecam wszystkim warszawiankom :-)
 
My na basen też się zapisujemy :-) czekamy tylko aż Igorek 3 miesiące skończy. Pytia cieszę się, że Hania juz lepiej. Oby szybciutko wyzdrowiała całkowicie.

A ja znalazłam takie coś
www.babyradio.pl

i właśnie kołysanki grają:-D
 
reklama
Ja to radio dzisiaj odkryłam. Młody śpi, ale jutro mu włączę i ciekawa jestem jak będzie reagował:-D.

Dzwoneczka musisz chyba głośniej krzyknąć;-)
 
Do góry