reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie kochane
ja mam za oknem autentyczną wiosnę :-D. Aż chce mi się tańczyć.
Dzisiaj biegnę z małym na szczepienie i jestem bardzo ciekawa, czy bedzie taki dzielny jak poprzednio.

czesc dziewczynki!!wspolczujemy pitow.. jednym z pozytywow zycia na polarniku jest to ze dostajesz do chaty gotowca,wysylasz esa zdata urodzenia i cyferka ktora przysylaja i jestes rozliczona:-D..

Chciałabym, żeby u nas też tak to wyglądało.


Marzycielko nie smuć się. Może uda ci się mamę odwiedzić i skrócić rozłąkę.
 
reklama
Mamuśki
właśnie oglądam dzień dobry TVN i jest Pan doktor, który wypowiada sie na temat badań okulistycznych,
Napisałam na opiece;-)
 
Hej,
U mnie wiosne to czuć było ...do dziś...dzis snieg pada...i jest buro brrr
A ja wczoraj pograbilam z mężem całą działkę, a pod liścmi nowe roslinki wyłażą...wszystkie są jedną wielką niewiadomoą(choć niektóre juz rozszyfrowuję)bo to nasza pierwsza wiosna tu w Zalesiu :-)
Odkryłam w sobie dusze ogrodniczki, mozna sie było tego spodziewać, bo od jakiegoś czasu hoduje kiwaty doniczkowe w domu z niemałymi sukcesami :-)...ale teraz robie pierwszy w życiu skalniak i sadze prawdziwe drzewa :-) i kazdy grosz odkładam na nowe roslinki(wizyta w ogrodniczym to taaaaaka przyjemność...)puszczam 100 zł i jestem happy bardziej niz po kosmetyczce :-)
Niestety nasza działka jest baaardzo zaniedbana więc podejżewam że pierwsze efekty bedzie widac dopiero za jakieś dwa trzy lata...i juz miałam dziś iść do ogrodu...cholera a tu ten śnieg :-(
 
Hej,
U mnie wiosne to czuć było ...do dziś...dzis snieg pada...i jest buro brrr
A ja wczoraj pograbilam z mężem całą działkę, a pod liścmi nowe roslinki wyłażą...wszystkie są jedną wielką niewiadomoą(choć niektóre juz rozszyfrowuję)bo to nasza pierwsza wiosna tu w Zalesiu :-)
Odkryłam w sobie dusze ogrodniczki, mozna sie było tego spodziewać, bo od jakiegoś czasu hoduje kiwaty doniczkowe w domu z niemałymi sukcesami :-)...ale teraz robie pierwszy w życiu skalniak i sadze prawdziwe drzewa :-) i kazdy grosz odkładam na nowe roslinki(wizyta w ogrodniczym to taaaaaka przyjemność...)puszczam 100 zł i jestem happy bardziej niz po kosmetyczce :-)
Niestety nasza działka jest baaardzo zaniedbana więc podejżewam że pierwsze efekty bedzie widac dopiero za jakieś dwa trzy lata...i juz miałam dziś iść do ogrodu...cholera a tu ten śnieg :-(
Eager, ty jesteś z tego Zalesia koło Piaseczna?Bo ja z Piaseczna:-)
 
Hej

A u nas pruszy snieg :wściekła/y:

Dziewczyny czy moje dziecko juz nigdy nie bedzie spało w dzien czy dojrzeje do tego :baffled:?, bo czasami mi ręce opadają. Moj syn spi 10 min.

Eager wczoraj pytałam się ale chyba cię n ie było o storczyka. Czy jak na tym obcieciu zrobiło się takie suche, jakby drzewo to mam to troszkę sciąć i zostawic. Bo połozyłam na oknie i mi ładne liscie wychodż.
 
agacia a probowalas w innej pozycji go polozyc? moj jakis czas temu spal na rekach w nocy mialam tylko spokoj , teraz klade go na brzuszku i 4-5 razy dziennie spi od 40min do 2 godz. roznie i czasem az mi sie nudzi:-D
 
Cześć mamuski!!!

U nas od wczoraj mega zima, dzisiaj znowu pada i juz po kostki tego śniegu jest...na dodatek w dzień robi sie mega breja a wieczorem wszystko zamarza:szok::szok::szok:

JA CHCĘ WIOSNĘ!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wiatam sie wiosennie

Nie wyspałam sie, bo mała obudziła sie po 5 i nie śpi, ale sliczne słonko rekompensuje mi brak snu. Czuć wiosnę i chce sie zyć

Blizniaki prześlij torchę słoneczka, to może rozpuści ten cholerny śnieg!!!!

My dzisiaj idziemy na szczepienie...trzymajcie kciuki!!!!

Miłego dnia:tak:
 
reklama
Hej

A u nas pruszy snieg :wściekła/y:

Dziewczyny czy moje dziecko juz nigdy nie bedzie spało w dzien czy dojrzeje do tego :baffled:?, bo czasami mi ręce opadają. Moj syn spi 10 min.

Eager wczoraj pytałam się ale chyba cię n ie było o storczyka. Czy jak na tym obcieciu zrobiło się takie suche, jakby drzewo to mam to troszkę sciąć i zostawic. Bo połozyłam na oknie i mi ładne liscie wychodż.
Agacia, moja tez śpi po 10-20min w dzień, czasem jej się zdarzy spać 2 godziny,ale bardzo rzadko
 
Do góry