reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Bo forum wciąga...że hej..sam fakt, że na majowych mamach 2006 jestem już 3,5 roku czy jakos tak :-)
ale od czasu do czasu trzeba zrobić sobie przerwe...i sie zdystansowac ...bo mozna sie wciągnąć w wirtualny świat bez pamieci ...a forum staje sie szybko, druga rodzina a to nie zawsze jest zdrowe dla naszej rodziny w realu :-)
Ja w wiekszości czytam posty...a udzielam sie rzadko...hehehe czasem szkoda mi strzepic jezyka :-) albo ktos napisze juz to co ja mam do powiedzenia...ale ogólnie rzecz biorac to fajna rzecz...i trwałe przyjaźnie, które wytrzymuja wiele lat :-)
 
taaaaaa mamusia tutaj ostro produkuje:-):-) jeszcze troszke i bedzie lepsza od tych poczatkujacych:-D:-D

nie ma sie co smiac mamusia az sie pali do pomocy:tak::tak::happy::happy::-D:-D
 
Bo forum wciąga...że hej..sam fakt, że na majowych mamach 2006 jestem już 3,5 roku czy jakos tak :-)
ale od czasu do czasu trzeba zrobić sobie przerwe...i sie zdystansowac ...bo mozna sie wciągnąć w wirtualny świat bez pamieci ...a forum staje sie szybko, druga rodzina a to nie zawsze jest zdrowe dla naszej rodziny w realu :-)
Ja w wiekszości czytam posty...a udzielam sie rzadko...hehehe czasem szkoda mi strzepic jezyka :-) albo ktos napisze juz to co ja mam do powiedzenia...ale ogólnie rzecz biorac to fajna rzecz...i trwałe przyjaźnie, które wytrzymuja wiele lat :-)
Wiesz Eager, jak siedzę sama cały dzień w 4ch ścianach,pogoda do d..y:-( to forum jedyny ratunek
 
Ja już nie taka sama ...więc zawsze jest ktoś z kim można pogadać :-) i choc mieszkam w nowym oddalonym jednak od mojego rodzinnego miasta 30 km miejscu(daleko, mało komu chce sie tu przyjechac...)zaczynam nawiazywac juz pierwsze naprawde fajne relacje z ludźmi z Zalesia :-)...niestety...trza będzie niedługo z tym przystopować bo juz 15 go kwietnia wracam do pracy...akurat jak sie za oknem ładnie zrobi...ech biednemu to wiatr zawsze w oczy wieje ;-)
 
Ja już nie taka sama ...więc zawsze jest ktoś z kim można pogadać :-) i choc mieszkam w nowym oddalonym jednak od mojego rodzinnego miasta 30 km miejscu(daleko, mało komu chce sie tu przyjechac...)zaczynam nawiazywac juz pierwsze naprawde fajne relacje z ludźmi z Zalesia :-)...niestety...trza będzie niedługo z tym przystopować bo juz 15 go kwietnia wracam do pracy...akurat jak sie za oknem ładnie zrobi...ech biednemu to wiatr zawsze w oczy wieje ;-)
ja mam 450km od mojej rodziny:-(, a w Piasecznie mieszkam tylko rok, dużo znajomych jeszcze nie mam:-(mężulek tez nie z Piaseczna, tez ma daleko do domu, wiec jesteśmy tutaj sami
 
reklama
Mam taki ambitny plan żeby do szóstego miesiąca był tylko cyc:tak:.

Też tak chcę :tak: To będziemy się wspierać :-)

Bo forum wciąga...że hej..sam fakt, że na majowych mamach 2006 jestem już 3,5 roku czy jakos tak :-)

No ja tez już tu siedzę prawie cztery lata, szok, kiedy to zleciało!
Eager - ty już śmigasz do pracy? Z kim zostawiasz dzieciątko? Ja sobie nie wyobrażam nawet, że miałabym za miesiąc iść do pracy:szok: Podziwiam Was kobitki.

A zabawnych rzeczy wam powiem,że dzisiaj byla u mnie znajoma z 3,5 letnią córeczką i bawili się z Jasiem. Jak mała poszła z mamą swoją do kibelka to jej mówi "Wiesz mamuś, taki ładny ten Jasio i ma takie czerwone usta" :-D:rofl2::-D
Uśmiałyśmy się. Ani się nie obejrzałam, a już mi syna laseczki podrywają, haha.
 
Do góry