reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej!!!
pamiętacie mnie jeszcze? hihi
dawno nie zaglądałam do Was moje kochane grudnioweczki ale musze się usprawiedliwić że to przez moją siostre, zaraziła mnie grą Farm Ville na facebooku i gram wieczorami, normalnie ta gra mnie wchłoneła:zawstydzona/y:
u nas wszystko dobrze, mamy teraz 28 stopni ciepła wiec staram sie korzxystac z pogody

Hej...swięta, święta i po święatch...przynajmniej juz u nas...my dzisiaj w domku, bo nasza rodzinka świętuje u babc a jedna i druga mieszka na 4 pietrze...dla mojego P to za duży wysiłek, więc siedzimy sobie w domciu...

Ja mam chwilke na bb bo oboje spią:tak::tak::tak:

Renatko wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta!!!!!

dzien dobry:tak:

my tez dzis w domku mielismy isc do babci ale ciocia ktora do niej przyjechala jest chora takze posiedzimy sobie w domku ;-)

Renia wszystkiego najlepszego:tak::tak:

Reniu wszystkiego najlepszego!!!!

dziekuje za zyczenia teraz to juz stara du.. jestem - juz 33 na karku hihi
 
Witam;
u nas słonko się obraziło i pogoda do bani. Dzisiaj pierwszy raz do opiekunki Iggy idzie na godzinkę chcę go zostawić :(

Renia graj i zaglądaj!

Madzienko gratuluję:)

Tygrys ja też chcę zobaczyć jaką babcię oni z ciebie zrobili. Bo niestety przy próbie dodania komentarza mi się wykrzacza blog :(

Iggy też nie mówi dużo. Coraz więcej ale raczej a kuku daj,itp. Zdań puś mie :) jeszcze nigdy nie sformułował.
 
TYGRYS POKAŻ SIĘ!!!!!!Wiesz o co chodzi!!!!!



dołączam się do apelu!!!!!!!!!!!!! :-d:-d:-d

Tygrys ja też chcę zobaczyć jaką babcię oni z ciebie zrobili. Bo niestety przy próbie dodania komentarza mi się wykrzacza blog :(

.

oj wy wstretne baby!!!!!!!!! to ja placze , w depresje popadlam z tego powodu a wy sie nabijacie z biednago Tygryska:szok::szok::szok::errr::errr::sad::sad::sad::oo2::hmm:
jestem zalamana i jeszcze dojsc do siebie nie moge moze jak sie otrzasne z tego szoku to sie wkleję:-D:-D:-D

ktora na kawke chętna ?? bo zaraz zabieram sie do roboty i koniec lenistwa bedzie:-p:zawstydzona/y:
 
Hejka Babeczki
Pati ma brzuszkowe dolegliwosci gazy i taką lekką biegunkę albo zęby ( dolne 3-ki cały czas na wylocie ) albo owsianka jej zaszkodziła, choc nie od razu, bo podaję jej na zmianę z kaszką manną juz ze 2 tygodznie:sorry:
oj wy wstretne baby!!!!!!!!! to ja placze , w depresje popadlam z tego powodu a wy sie nabijacie z biednago Tygryska:szok::szok::szok::errr::errr::sad::sad::sad::oo2::hmm:
jestem zalamana i jeszcze dojsc do siebie nie moge moze jak sie otrzasne z tego szoku to sie wkleję:-D:-D:-D

ktora na kawke chętna ?? bo zaraz zabieram sie do roboty i koniec lenistwa bedzie:-p:zawstydzona/y:
Tygrysku ja tez zupełnie nie kumam o co chodzi, chyba cos przeoczyłam:cool::eek:
 
Asiulka u nas tez są wczesne pobudki 6 albo 7, ale już próbowałam zasuwać zasłony i nic to nie daje.

Obchodzilismy dzisiaj imieniny Majusi, byli dziadkowie i tak zleciał wieczór. Zrobiłam barszcz z paluszkami, którego zapomniałam podać , haha wiec zjedli same ciastka. Nie wiem co mi się stało, że zapomniałam o nim, a tak od rana gotowałam, żeby było coś na ciepło :-D.
 
Dobry wieczor Dziewczynki:-)
Normalnie jestem coraz bardziej przerazona zagladajac na forum:szok: Z dnia na dzien coraz mniej postow:-( Jak tak dalej bedzie to rzeczywiscie forum niebawem nam umrze smiercia naturalna. A przeciez nie mozemy do tego dopuscic:no: Prawda dziewczynki;-)
Mialam dzis pierwsza wizyte u lekarza i u fasolki wszystko dobrze. Ma 11mm, widzialam bijace sedruszko i jakos tak mi lepiej:tak: A taka zestresowana szlam do tego lekarza, ze trzeslam sie przez cala wizyte. Ostatnio snilo mi sie, ze bede miala blizniaki i tak sobie mysle wtedy to juz tylko kaftan i psychiatryk z tym moim Filipem i dwoma brzdacami:-D Ale na szczescie w bruszku tylko jeden dzidzius mieszka, wiec jest szansa, ze moze nie zwariuje z ta moja dwojka:-p

zanplo przynajmniej bedziecie mieli cos na jutrzejszy obiadek;-) My tak zrobilismy na chrzcie Filipa, nagotowalam i w koncu o polowie jedzenia zapomnialam, bo gdzies w spizarce bylo pochowane:-D Ale i tak sie nie zmarnowalo:no:
 
reklama
Do góry