reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Babeczki zastrzelicie mnie, nie odzywam sie ostatnio, ale spacery ,piaskownice non stop, garkuchnia i czasu na kompa juz nie starcza , postanawiam poprawę ale same wiecie jak to jest , u nas wsio po staremu
Zabiorę sie za szybkie nadrabianko, a na razie widzę że Agacia z Matim w szpitalu wiec trzymam kciuki za Was
 
reklama
Olcia - ciekawę co się stało z dzieckiem Michała i Kingi :(

dokładnie :-( no i Igor będzie tatusiem...

No i dupa!Za dobrze było...:-(
D był na wizycie u ortopedy.Okazało się,że ma powikłania po operacjii,którą miał jako ośmiolatek:-(ma jeszcze chorobowe na tydzień,potem do pracy a potem 12 lipca ma jechać do Piekar Śląskich na rehabilitacje do szpitala ortopedycznego na 3 tygodnie(wstępnie):-(
i teraz pytanie czy w takiej sytuacji pracodawca może Go zwolnić?pracuje tam od początku lutego...


ojej :-( biedaczek :-( a jaką ma umowę?

Dziendoberek
pierwsza??????????
U mnie juz 40 stopni, smazy jak na patelni
milego dzionka

u nas też upał niemilosierny, nawet nie wychodziliśmy jeszcze z domu...

Witajcie. Ja nie patrzę ile jest stopni bo termometr na słońcu wisi to bym się pewnie przestraszyła. Wczoraj o 20 było 28 stopni.
Asiulka gratulacje.

A do mnie właśnie przyszła nagroda z konkursu astry. Tak wygląda

super nagroda :tak:
 
Hej!!
Melduję się po milczeniu. Byliśmy z mężykiem na usg i dowiedzieliśmy się że chłopczyk pod serduszkiem :-).
U mnie po staremu, jestem na zwolnieniu. Ale jeszcze na tydzień zamierzam iść do pracy i potem całkiem na zwolnieniu do końca. Ciężko wytrzymać te upały. A najgorzej mi wychodzić z nią na spacer, bo jak mi zaśnie to muszę ją wnieść na 3 piętro a wtedy b. boli brzuch :-(.
Hej mam pytanko na "opiece". Odpowiecie?
 
Zrobiłam pranie, torta z truskawkami a teraz czas na relaks. Mam otwarte wszystkie okna a nawet przeciągu nie ma. Pozwoliłam dzisiaj Mai na chwile szaleństwa, siedziała na balkonie i oblewała się wodą oczywiście w ubraniu. Jutro spróbuję zostawic ją w samych majteczkach, zobacze jaka będzie reakcja jak się zesika.
Czy Wasze maluchy też się tak strasznie pocą??? Maja chodzi ubrana w cieniutkie sukienki, albo spodenki i bluzeczki na szelkach a jest cała mokra, włosy ma jak polane wodą, dzisiaj w domu juz chodziła w samym pampersie ale i tak nic to nie pomogło.
Ewelw super, że teraz chłopczyk, będzie parka jak u Asiulki.
 
Cześć

Napisałam posta i Mati mi całego skasował :wściekła/y:

W piątek byliśmy u chirurga, Mamy wstawić się w szpitalu 5 lipca, 6 lipca operacja. Mati przeraźliwie płakał już jak weszliśmy do gabinetu, nie wyobrazam sobie jak on będzie płakał w szpitalu. A ten moment jak mi go zabierają z rąk na operację, a on bardzo płacze i mnie woła śni mi się po nocach.
Będę spała na krześle, bo pokój z łóżkiem wolny był dopiero w sierpniu.

Dzisiaj u nas jest chłodniej i wieje wiatr. Może i dobrze, bo te upały były nie do wytrzymania.

Wczoraj byłam na zakupach i wyobraźcie sobie, że kupienie bodów na naramkach to sukces ... wszystkie wykupione ... udało mi sie kupic jedną sztukę w rozmiarze Matiego i rampersa na naramkach do spania. Chiałam kupić małemu jeszcze jedne sandałki w inym kolorze, ale z Bartka nie było brązowych i za mocno zabudowane.
 
Ostatnia edycja:
Wobraźcie sobie ze ja nadal nie mogę się zalogować na tym niagaro, próbowałam już wszystkiego. Nawet zmieniłam hasło i d ..a :wściekła/y:

Pisałam o tym problemie niagaro i nawet do streetcomu oczywiście nikt nie odpisał.
 
Zapominajka - no jestem zaskoczona i nie wiem czy sobie poradzę z chłopcem, a w ogóle z dwójką. Imie jeszcze nie 100%. Pewnie może okazać się że płeć inna - bo lekarze nigdy nie dają 100% w tym etapie ciąży. Ale Jan nam się podoba, i Majka gdy dziewczynka.
 
reklama
Witam
Mieliśmy dzisiaj grilla i wczoraj tez więc ojadłam się pysznego mięska.
Agaciu będzie dobrze, myśle, że dadzą mu coś na uspokojenie jeżeli będzie się denerwował przed samą operacją, atak w ogóle to będzie pod narkozą?
Wzięłam się dzisiaj w końcu za uporządkowanie wszystkich zdjęć do wywołania, bo zebrały się już od roku i właśnie wysyłam do fotografa, pewnie mi to troche zajmie, ale kiedyś trzeba to zrobić.
 
Do góry